top of page
otevřená kniha

online KNIHOVNA

- čtení probouzí naši intuici, která nás vede pomalu zpět k sobě
Káva a kniha

Pro každého, koho zajímají témata jako sebehodnota, sebeláska, hojnost nebo sebevědomí.

Proč knihovna vznikla a jaký má obsah? 

Dnešní svět je přehlcen duchovnem. Lidé reagují přecitlivěle nebo až agresivně na témata, která se týkají naší duše, sebepoznání nebo peněz (hojnosti). Protože se z procesu sebepoznání stala honba za štěstím a lidé se vzájemně přesvědčují, podvádějí a agresivně napadají pro své názory a postoje. 

Duchovní svět ale takový není. Je to pouze o propojení našeho života s hlasem naší duše, kterému říkáme intuice. Protože jsme se ale tento hlas naučili neposlouchat, jsme ve svých životech nešťastní a frustrovaní. Hledáme cestu ven z této marnosti a upínáme se k neuchopitelným názorům, které nám slibují štěstí a život na růžovém obláčku.

Žádná změna ale není procházkou růžovou zahradou. Je to o nekompromisním pohlédnutí sami sobě do srdce a přiznat si, co tam máme a co tam mít nechceme. A to proto, že uvnitř cítíme, že chceme víc. Toužíme prožívat víc. Jen si tyto touhy pleteme s tím, že chceme lepší vyznání lásky od partnera, nebo více peněz na účtě. 

Lze prožívat hojnost, a přitom nepotřebujete mít miliony na účtě (pokud

umíte pracovat s energií peněz).
Lze prožívat silnou lásku k sobě a neznamená to, že jste sebestředná,
ale

že si umíte chránit své hranice (protože chápete "alchymii ženské energie").

A proto (protože se tématům seberozvoje, sebezkoumání... věnuji několik let a je mou vášní předávat je dál psaným slovem) postupně sepisuji různá témata, která ukazují duchovní cestu z pohledu logiky a s nádechem psychologie. Něco z toho, co si přečtete, je moje zkušenost, něco nasbírané názory, ale to vše je poskládané tak, aby to dávalo smysl. Protože i když tvrdím, že je potřeba překročit hranici mysli, která nás omezuje, bez prvního kroku - pochopení, proč si něco myslíme - to nelze. A každý, kdo je nyní ve fázi, že prožívá krásný život a radí své postupy, zapomíná na to, že ne každý postup je pro každého. A že je vždy potřeba začít od začátku - nejprve pochopit, co se děje, a pak teprve mohou sami sebe předělávat nebo se rozhodnout, co přijmou nebo nechají plynout...

******

Obsah knihovny:

  • blog Aleery - články o mých zkušenostech a pohledu na svět 

  • ukázky průvodců + ebooky (ke stažení zdarma a bez registrace)

  • archiv (nahlédněte do mého prvního blogu, který byl čistě duchovní/spirituální)

Najděte cestu zpátky k sobě, svému srdci a hlasu vaší duše. Skrze čtení, které otevírá naši mysl i bránu k naší intuici...

Stránky knihy

1. Články | blog Aleery

Náhled na nejaktuálnější články. Na blog se dostanete kliknutím na tlačítko "přejít na blog".

2. Ukázky

Náhled vydaných průvodců a ebooků. Pro zobrazení ukázek klikněte na tlačítko "prohlédnout si ukázky".

kniha kouzel
energie peněz
alchymie ženské energie
fractal-1280075_1920_edited.jpg

3. Navštivte můj původní blog

Aleera archiv

V rámci knihovny bych s vámi ráda sdílela i svůj starý blog. Je plný úžasné inspirace a článků, které jsou staré 10 let, a přesto jsou stále aktuální. Některé texty jsou součástí i nového blogu, ale jiné cítím, že svým stylem psaní patří již do archivu mého psaného slova. Přesto vám mohou přinést různé odpovědi (a můžete také vidět, jak se má tvorba postupně mění ze zcela duchovní literatury na tu propojenou s materiálním světem). Blog není na veřejné webové adrese a nefunguje u něj kontaktní formulář, ale můžete si v něm listovat a číst bez omezení.

bottom of page