top of page
Alchymie ženské energie

Alchymie

ženské energie

woman-1747268_1920_edited_edited.png

Pokud nejste šťastná, chyba nemusí být ve Vás!  Možná se jen snažíte být někým, kým nejste…♡

Moderní žena

Co všechno musí žena splnit, aby byla vyrovnaná? Co všechno se od ženy očekává, aby byla žádoucí? Kolik toho musí v sobě vyřešit, aby byla šťastná? A proč je ženská energie jiná než mužská? Světem se hemží hodně otázek ohledně ženství / ženy / ženskosti... a i já jsem se topila v nejistotě, neznalosti a věčné snaze se přizpůsobit tomu, co se považuje "být ženou". Ale kde jsem v té snaze byla já? Až někde úplně na konci... Moje potřeby, přání a touhy byly vždy v závěsu na "až potom". Protože jsem netušila, jak sebe dát na první místo, aby to nebylo sobecké. Ani jak vlastně poznám, že se mám ráda, když jsem to nikdy nepoznala? A tak jsem došla jsem do bodu, kdy jsem chtěla objevit, kdo doopravdy jsem? A co udělat proto, abych se nebála to dát najevo i svému okolí?

 

Potřebovala jsem změnit své vnitřní nastavení, abych mohla změnit svůj vnější svět. A pro tuto změnu jsem musela být sama k sobě upřímná, abych zjistila, PROČ TO TAK MÁM?  A s tím pak přišla otázka: PROČ TO NEMAJÍ VŠECHNY ŽENY STEJNĚ? Proč jsou ženy různé? Proč jsou některé sebevědomé nebo naopak zakřiknuté a nevýrazné? Co vlastně tvoří charisma ženy? A jakou roli v tom hraje společnost a její "mužská" pravidla?

.....

Společnost nás nutí mít jasnou představu, kým by žena měla být, jak by se měla chovat, co by měla říkat, očekávat a jak by měla reagovat. Nároků na nás je tolik, že by každá žena měla být super-hrdinkou a střídat své schopnosti podle toho, co je zrovna žádoucí. Přesto se po nás chce, abychom byly přirozené a dávaly najevo své emoce. Když to ale uděláme, jsme označovány za hysterky a nevyrovnané ženy. 

A já si před lety položila otázku - je toto skutečně TO "být ženou"?

Co znamená "být ženou"?

Nyní vám popíšu příběh, který se mi stal. Začíná v době, kdy mi bylo 20 a měla jsem kamarádku, která kamkoliv přišla, hned měla všechnu pozornost. Muži, ženy, každého fascinovala. A i mě. Tiše jsem jí záviděla její půvab a jiskřivé oči... A přitom nebyla prototypem krásy, byla malá, postavou nevýrazná, ale stejně v ní byl takový zvláštní oheň...

Měla takové zvláštní kouzlo, a když jsme šly třeba do klubu, tak stačilo, aby mi řekla, kdo se jí líbí - podívala se tím směrem a dotyčný se do pár minut dostavil a pozval ji na drink. Neznali se. Nebyla to náhoda. Byl to její čistý záměr. A to jsem s ní zažívala často!

Toužila jsem být jako ona. Ale připadala jsem si ošklivá, nezajímavá, a tak se mi žádné takové zázraky nestávaly... Jen jsem sledovala ty její.

Pak uplynulo 10 let... A já si uvědomila, že abych mohla začít žít jinak, musím něco změnit, musím změnit sebe. Začala jsem hledat odpovědi na své otázky a postupně jsem si ale uvědomovala, že nejde o změnu, ale o návrat. Návrat k sobě. 

A jednoho dne jsem šla po Václavském náměstí, míjela muže, který se mi líbil a pomyslela jsem si: "ten se mi líbí"... a on se najednou otočil, přišel ke mně a pozval mě na kávu. 

Byl to zlomový okamžik, protože jsem si uvědomila, že jsem to dokázala. Dokázala jsem v sobě objevit tu "sílu" - která umí vyslat myšlenku jako šíp, která se trefí do středu terče a splní nám to, co si přejeme. Protože jsem věděla, co chci a věřila tomu, že je možné, aby se tak i stalo. A právě o tom je tato Alchymie ✨. Je to proces, díky kterému se naučíte vyzařovat to, kým jste doopravdy. Beze strachu, obav nebo studu. Naučíte se vybírat si, kdy chcete být vidět, a kdy zase chcete splynout s davem. Naučíte se mít svou energii pod  kontrolou a hrát si s ní. Protože pokud žena ví, kdo je, co chce a věří si, není nic, co by nemohla dokázat. A to je to, co vám chci skrze Alchymii předat. Není to jen o tom, jak si vybírat muže. Není to ani o manipulaci druhých. Je to čistý proces sebepoznání, který ukazuje, jak se stát ženou, která je vyrovnaná, sebevědomá, křehká a zároveň pevná jako skála. Je to cesta, která vás povede k návratu k sobě, do svého srdce, abyste mohly být ženou, která ví, kdo je a co chce. Ženou, která je sama sebou. 

.....

Některé ženy mají principy alchymie přirozeně v sobě (jako ta moje kamarádka), proto nechápou, že jiné ženy nemají "to kouzlo" a nebo radí své konkrétní postoje, které ale fungují jen někomu. Je potřeba nenásledovat pouze něčí rady, ale objevit svou osobnost - poznat sebe samu, to je klíč ke spokojenému a šťastnému životu. 

Být sama sebou a hýčkat si svou energii, své charisma, svůj půvab... to je pro mě definice "být ženou". Alespoň v mém světě:). 

Alchymie ženské energie funguje jako energetický make-up. 

 • Je to každodenní volba, co chceme vyzařovat směrem ven.

 • Je to podtržení našeho rozpoložení i naší sebelásky.

 • Je to zdroj naší ženské síly.

 • Je to jako rtěnka, která zvýrazní vaše rty; řasenka, která zvýrazní vaše oči; šaty, které zvýrazní vaše dokonalé boky/pas/dekolt...

 • Je to energetický otisk, který vyzařuje, zda máme tvořivou (a vášnivou) nebo ničivou (a chladnou) energii.

Vědomá volba našeho energetického otisku je stejný proces, jako když si ráno vybíráme, co si vezmeme na sebe nebo jak se nalíčíme. Volíme si, co chceme zvýraznit. Jak chceme zapůsobit.

A právě tomuto výběru říkám Alchymie. Můžeme si s tímto výběrem hrát a kombinovat různé energetické "odstíny", nebo si zvolíme jeden odstín a u něj zůstaneme. Je to hra a nám ženám jde hravost nejlépe. Některé ženy ale svou energii ztratily... Ve snaze přizpůsobit se nebo se zalíbit a objevením svého sebevědomí lze náš životní oheň (vášeň) opět rozproudit. Protože vášeň je jako motor našeho života. Bez vášně je prázdno...

Alchymie ženské energie...?

zvu vás do mého světa

Žena by měla být energická, vášnivá, zářivá
a užívat si život plnými doušky. 

Alchymie ženské energie má 3 hlavní fáze:

1) 50 ODSTÍNŮ ŽENY

2) fáze NICOTY

3) odstíny ženy

- zaměření se na role, které jsme automaticky přijaly 

- zjistit, kam zmizelo naše sebevědomí a sebehodnota

- pochopení pravidel dualitního světa

- přijetí rozdílu mezi mužskou a ženskou energií

- jaké jsou příčiny přehlcení a ztráty chuti do života

- nalezení vnitřní rovnováhy

- obnova našich osobních hranic

- popisy hlavních odstínů, v čem je jejich síla a slabost

- kdy žena ztrácí kontrolu, zodpovědnost, půvab a svou sílu

- jak s odstíny pracovat

Síla naší energie

Energie ženy může být silná a dechberoucí NEBO chladná a ničivá. A je to NAŠE zodpovědnost, zda se svou energií umíme zacházet nebo ne. To, co nám v tom brání, je většinou naše automatické chování. A i když na něm pracujeme roky, stále nás může ovládat. Má totiž kořeny hluboko v našem podvědomí, proto se v Alchymii zaměříme nejprve na odhalení těchto kořenů. A také, jak poznat, proč nás naše staré zvyky nenápadně strhávají zpět - do stavu nízkého sebevědomí a kolotoče událostí, které ani nechceme zažívat. 

Pokud žena ztrácí svou sílu, potřebuje nejprve pochopit, kam zmizelo její sebevědomí. Hledání odpovědi je cesta sebepoznání, na které se učí, jak ho získat zpět, a jak si ho udržet. Teprve potom, když je sebevědomí ženy stabilní a pevné, může přistoupit k energetické alchymii. Protože bude vědět, kam přesně zaměřit svou pozornost. Je to jako když chcete střílet šípy. Buď můžete střílet jen tak a doufat, že se trefíte, nebo se začnete učit, jak správně držet luk, jak vybrat vhodný šíp, a jakým směrem vystřelit. Jaký mít postoj těla, vzít v potaz sílu větru, a jak dobrá je viditelnost. Plus vědomí, proč vlastně chcete vystřelit. Je to komplexní proces, stejně jako alchymie. 

.....

Většina žen chce mít štěstí, hodně peněz nebo dokonalý vztah. Ale někdy nestačí jen si přát, někdy je potřeba jít do hloubky svých přesvědčení a zjistit - ČÍM SI SVOU TOUHU BLOKUJEME. A naše sebevědomí a víra v to, co všechno si zasloužíme, je velmi mocný nástroj. 

A pokud nežijete život svých snů, uvnitř vás je něco, co tomu brání. (Pokud prožíváte komplikované vztahy, točíte se v dluzích nebo sebe samu nemáte ráda). 

Co vám ukáže

Získáte vysvětlení i postup, jak být přirozená a přestat se ztotožňovat s očekáváním druhých.

Pochopíteproč se některé ženy chovají jako muži (v práci nebo ve vztahu). A co vám bere vaši energii.

Uvědomíte si, proč je dobré přestat se stydět za svou ženskost, a proč a čeho se bojíte. Jaké jsou vaše hranice (jak je poznat, obnovit, postavit).

Protože pro správnou Alchymii je důležité nejprve zjistit, kam se ztratilo vaše sebevědomí a sebehodnota. Teprve potom můžete začít pracovat na tom, jak si začít do života přitahovat to, co si přejete. Nelze to naopak. 

Alchymie ženské energie?

Cílem Alchymie je, abyste pochopily, proč se nemáte ráda, proč si nevěříte, proč nedokážete říct ne nebo proč se snažíte všem vyhovět. Ukážeme si nejen příčiny, ale i cestu VEN. Aby se vaše osobnost zase rozzářila tak, že když vejdete do místnosti, každý se k vám otočí - pokud budete chtít :).

Hlavní témata Alchymie (náhled do obsahu)

 • Příčiny vyčerpaní (proč nedokážeme něco udělat, i když chceme).

 • Vnitřní rovnováha (co to je, kam zmizela, jak ji najít, a jak si ji udržet).

 • Rozdíl mezi ženskou a mužskou energií (a proč je to důležité).

 • Definice rolí (co jsme automaticky jako ženy převzaly, co nás ovládá, co si samy volíme).

 • Síla strachu (proč nedokážeme vyjádřit své emoce, odkud se bere strach, stud a pocit, že nejsem dost? A jak to změnit.).

 • Nicota (co to je, a jak se této fázi bránit?).

 • Naše vnitřní magenty (příčiny toho, proč si přitahujeme stále stejné vztahy nebo situace, i když na sobě pracujeme).

 • Síla podvědomí (Jak rozpoznat zdrojovou emoci, kterou se naučíme, od genetického kódu, který dědíme? A lze to změnit?).

 • Kdy se obrátit na odbornou pomoc (a proč svá traumata nesvěřovat komukoliv, kdo nám chce pomoct.).

 • Jak se napojit na své duchovní srdce (intuice X domněnky).

 • Síla osobních hranic (čím si je bortíme, proč nám je bortí druzí, a jak si je zase upevníme).

 • Jak (bez)mocná je magie, pokud (ne)máme své hranice (má osobní zkušenost s voodoo a magickými rituály).

 • 3 základní energie ženy (jak s nimi pracovat, jak je rozpoznat, jak ovlivňují naše vztahy, práci i to, co vyzařujeme k ostatním).

Chcete se naučit tajemství alchymie? 

Alchymie ženské energie je online průvodce ve formátu pdf (protože čtení probouzí naši intuici a nutí nás klást si otázky a hledat odpovědi). A když sebe sami poznáváme, hledáme často právě knihy, které by nám byly skvělým průvodcem, díky kterému můžeme svým tempem procházet svá "vnitřní" témata. Proto jsem tyto možnosti spojila a napsala průvodce ve formátu knihy - 120 stran plných vysvětlení, příkladů a srozumitelných tipů, jak se do sebe nejen zamilovat, ale jak si svou lásku také udržet. Protože sebe-láska je jako magnet, který ovlivňuje vše - naše vztahy, naše zdraví, celý náš život - přitahuje k nám totiž to, co v sobě máme...

CENA: 2.000,- Kč (vč. DPH) 

 

Jakmile si budete jisti, že si průvodce chcete zakoupit, stačí kliknout na tlačítko "chci průvodce" a budete přesměrováni na prodejní formulář, který vám vygeneruje QR kód a příkaz k úhradě (platební metoda je formou bankovního převodu). Po uhrazení objednávky obdržíte zakoupený produkt do několika minut.

Přeji vám příjemnou sebe-poznávací cestu. 

Aleera

Vaše názory na Alchymii:

woman-1738669_1920_edited_edited.jpg

Už na začátku mě zaujal název "Alchymie ženské energie", který v sobě nese hned dvě neznámé a působí jako velké tajemství. Alchymii jsem přečetla za týden, prostě jsem se od ní nemohla odtrhnout, četla se hezky a jednoduše. Některé pasáže jsem si zopakovala, protože buď mě něčím zaujaly víc, nebo jsem začala analyzovat sama sebe, nebo jsem si jen něco uvědomila ze svého života. Při čtení jsem musela přemýšlet, ale některé pasáže mě i pobavily, jelikož jsem si vzpomněla na vlastní příhody, které se zrovna hodily k nějakému vysvětlení. Také jsem si několikrát řekla "Aha! To je ono", ale předtím jsem to nedokázala pojmenovat. A také jsem ráda, že vím, že je více lidí, kteří si myslí nebo prožívají něco podobného.

 

Hodně sympatické od autorky je, že po každé velké kapitole je shrnutí, které pomáhá srovnat někdy rozběhlé myšlenky. Alchymie je psaná opravdu krok za krokem, od objevovaní cesty sama k sobě, přes sebepoznání, sebelásku a mnoho dalších zajímavých informací :).

- za recenzi děkuji své první čtenářce Asel  ♡

Jsem Aleera

a naučila jsem se, že sebe-láska je mocný nástroj - je jako kouzelná hůlka, která k vám přitáhne vše, po čem toužíte.

 

Aby ale ta kouzla fungovala správně, je potřeba vyčistit své nitro a dovolit si, aby místo očekávání druhých ve vás sídlil čistý láskyplný cit k vám. Teprve pak můžete milovat druhé, teprve pak víte, co doopravdy chcete, teprve pak dokážete říkat "ne" stejně silně jako "ano".

A právě to vám může ukázat a předat průvodce "Alchymie ženské energie". Sebepoznání, sebelásku, sebedůvěru.Se

Alena da Silva
bottom of page