top of page

průvodce pro smutné ženy

Alchymie ženy

Pokud nejste šťastná, chyba není ve Vás! 
Možná se jen snažíte být někým, kým nejste…♡

Moderní žena

Co všechno musí žena splnit, aby byla vyrovnaná? Co všechno se od ženy očekává, aby byla žádoucí? Kolik toho musí v sobě vyřešit, aby byla šťastná? A proč je ženská energie jiná než mužská? Světem se hemží hodně otázek ohledně ženství / ženy / ženskosti... a protože kolem sebe míjím stále dost smutných žen, rozhodla jsem se vytvořit průvodce, který by pomohl tyto otázky konečně zodpovědět. 

Protože i já jsem se topila v nejistotě, neznalosti a věčné snaze se přizpůsobit. Ale čemu, nebo komu? A kde jsem v té snaze byla já? Až někde úplně na konci... Moje potřeby, přání a touhy byly vždy v závěsu na "až potom". A abych zjistila, jak to změnit, musela jsem nejprve pochopit, PROČ TO TAK MÁM?  A s tím pak přišla otázka: PROČ TO NEMAJÍ VŠECHNY ŽENY STEJNĚ?

A tak vznikla Alchymie, Alchymie ženy :) a doufám, že pro vás bude odrazovým můstkem, pokud sami sebe hledáte. 

Protože v dešním pojetí musí moderní žena zastávat mnoho rolí - být skvělou milenkou, chápající partnerkou, perfektní matkou, dokonalou kuchařkou; musí být emočně vyrovnaná, měla by dodržovat domluvy, a předpokládá se, že bude za každých okolností krásná.

 

Nároků na nás je tolik, že by každá žena měla být super-hrdinkou a střídat své schopnosti podle toho, co je zrovna žádoucí. Společnost nás nutí mít jasnou představu, kým by žena měla být, jak by se měla chovat, co by měla říkat, očekávat a jak by měla reagovat.

Přesto se po nás chce, abychom byly přirozené a dávaly najevo své emoce. Když to ale uděláme, jsme označovány za hysterky a nevyrovnané ženy. 

A já si před lety položila otázku - je toto skutečně TO "být ženou"?

Co znamená "být ženou"?

Nyní vám popíšu příběh, který se mi stal. Začíná v době, kdy mi bylo 20 a měla jsem kamarádku, která kamkoliv přišla, hned měla všechnu pozornost. Muži, ženy, každého fascinovala. A i mně. Tiše jsem jí záviděla její půvab a jiskřivé oči... A přitom nebyla prototypem krásy, byla malá, postavou nevýrazná, ale stejně v ní byl takový zvláštní oheň...

Jednou jsme šly do baru a ona stála na jednom konci tanečního parketu a dívala se směrem k barovému pultu. Stál tam muž, otočený zády k nám. A ona mi řekla "ten se mi líbí!" a ukázala na něj. A já na to" a co budeš dělat? půjdeš za ním?" O na: "ne, počkám až přijde sám!".

Trvalo to asi 5 minut. My byly stále na tom stejném místě a povídaly si. Najednou přišel ten muž z baru a pozval ji na drink. Neznali se. Nebyla to náhoda. Byl to její čistý záměr. A to jsem s ní zažívala často!

Toužila jsem být jako ona. Ale připadala jsem si ošklivá, nezajímavá, a tak se mi žádné takové zázraky nestávaly... Jen jsem sledovala ty její.

Pak uplynulo 10 let...

Jdu po Václavském náměstí a mířím do metra. A zahlédnu muže, který se mi líbí, a pomyslím si "ten se mi líbí". A on se najednou otočí a jde ke mně a pozve mě na rande. 

To tajemství se totiž ukrývalo celou dobu ve mně. Byla to moje alchymie - umět vyslat myšlenku jako šíp, který se trefí do středu terče. Vědět co chci a věřit si, aby to ze mě vyzařovalo ven na všechny strany. A to je Alchymie ✨.

...

Umění alchymie není jen o tom vybírat si muže. Není to ani o manipulaci někoho druhého. Je to čistá síla a vědomí toho, co chceme. Z pozice ženy, která je vyrovnaná a pevná jako skála.

Některé ženy mají principy alchymie přirozeně v sobě (jako ta moje kamarádka), proto nerozumí, že jiné ženy nemají "to kouzlo" a nebo radí své konkrétní postoje, které ale fungují jen někomu. Je potřeba nenásledovat pouze něčí rady, ale objevit ty své - to je obecná rada, kterou všichni známe - otázkou zbývá: "ale JAK?".

A odpověď naleznete v Alchymii. V té různorodosti a možnostech, které se vzájemně propojují, mixují a okořeňují náš život. A najít "to svoje" koření je pro mě definice "být ženou". Alespoň v mém světě:). 

Alchymii ženy používám jako energetický make-up.

  • Je to každodenní volba, co chceme vyzařovat směrem ven.

  • Je to podtržení našeho rozpoložení i naší sebelásky.

  • Je to zdroj naší ženské síly.

  • Je to jako rtěnka, která zvýrazní vaše rty; řasenka, která zvýrazní vaše oči; šaty, které zvýrazní vaše dokonalé boky/pas/dekolt...

Alchymie ženy je stejný proces (ale v energetické rovině), jako když si ráno vybíráte, co si vezmete na sebe.

A právě tomuto výběru říkám Alchymie. Protože si s ním můžeme hrát, můžeme ho kombinovat, nebo si zvolíme jeden odstín a u něj zůstaneme. Je to hra, a nám ženám jde hravost nejlépe. 

Alchymie ženy...?

zvu vás do mého světa

Jak se asi cítí žena, když si vezme šaty, které jsou z konfekce, nesedí jí nebo to není její styl? Stejný pocit pak má i v energetických "šatech", které jí vybral někdo jiný, nebo si je vybrala z důvodu, který není pro ni.

Je ale v pořádku, pokud některé z nás touží po luxusu, jiné po srubu u lesa. Některé z nás touží po veliké rodině, jiné chtějí být sami.

A o tom je ALCHYMIE ŽENY - nají to své, co mi nejlépe padne.

Princip Alchymie má 3 hlavní fáze:

1) 50 ODSTÍNŮ ŽENY

2) Fáze NICOTY

3) 3 hlavní odstíny

- rozklíčování které role jsme automaticky převzaly a proč?

- období přehlcení a ztráta chuti do života, důvody a cesta ven?

- princip odstínů je jejich síla a slabost, podíváme se tedy na silné i slabé stránky, abychom lépe rozklíčovaly, co se s námi děje a proč? A celou Alchymii dokážeme namíchat pouze ze 3 ingrediencí! :)

Přiblížím vám hlavní 3 odstíny!

Pro lepší představu toho, o čem Alchymii je, vám představím hlavní odstíny, se kterými v průvodci budeme pracovat. Mluvením s ženami i pozorováním svého i jejich chování jsem došla k poznání, že každá žena má v sobě 3 odstíny. A já vám je prozradím už teď, abyste věděly, co v průvodci "Alchymie ženy" najdete. Tyto odstíny můžete různě kombinovat (nebo si vyberete jen jeden).

 

A jakákoliv volba je v pořádku pokud:

• jsou dané odstíny v rovnováze

• není žena pohlcena nicotou

PRINCEZNA

Ráda pečuje o druhé, ráda se nechává opečovávat. Sem patří romantické duše, pečovatelky, rodinné typy…

 

Pokud je tento odstín v nerovnováze, je žena rozmazlená, pyšná, vzteká se a je hysterická. Často pak pláče a pláčem si vynucuje pozornost a to, aby se vše dělo podle ní.

 

KRÁLOVNA

Má ráda kontrolu, je zodpovědná, nebojí se rozhodovat. Mezi královny patří ambiciózní ženy, a také všechny čarodějky.

 

Pokud je tento odstín v nerovnováze, stává se z ženy ledová královna, je manipulativní, chladná a zlá. Na všechno má odpověď a viní všechny kolem sebe.

 

AMAZONKA

Amazonky jsou bojovnice, rády pomáhají (hájí) zájmy druhých. Myslí více na druhé, než na sebe. Sem patří feministky, právničky, maminky a ochránkyně různých menšin / přírody.

 

Pokud je tento odstín v nerovnováze, stává se z ženy vyčerpaná oběť.

Co dokáže vědomé 

- přestanete se ztotžňovat se svou rolí

- přestanete si hrát na něco co nejste

- přestanete se chovat jako muž

- přestanete se stydět za svou ženskost

- přestanete se bát 

- začnete si užívat sami sebe 

- začnete být více žádoucí 

- zvýší se vaše sebevědomí i sebehodnota

- začnete si do života přitahovat to, co si přejete

odhalení odstínů?

obsah Alchymie ženy:

 Tento průvodce je jako učebnice. Provede vás teorií a předá postupy, díky kterým se naučíte krok po kroku aplikovat různé odstíny do svého života. 

1. rozdíl mezi mužskou a ženskou energií (proč to tak je, jak tyto energie fungují, jak nás vzájemně ovlivňují, a kde nastala "chyba", která nás pomalu připravila o ženskou sílu, kterou si nyní formou protestů, agresivity nebo manipulace snažíme získat zpět?)

2. 50 odstínů ženy (zaměříme se na vnitřní vzorce, které jsme převzaly nebo dokonce zdědily, někdy stačí pouze odhalení těchto vzorců, abychom sami sebe postavily do sebevědomí a uvědomily si svou sebe-hodnotu)

 

3. fáze nicoty (co je to Nicota, jak vzniká, jak nás ovlivňuje, a pokud v ní jsme - jak z ní ven, a jaký má pro nás přínos? Protože nic se neděje náhodou, ani období nicoty.)

 

4. podrobný popis odstínů a práce s nimi (pro poznání sami sebe půjdeme více do hloubky našeho chování, emocí i myšlenek - to proto, abychom mohly poznat, který odstín vám nejlépe padne, a jak je kombinovat)

---

Po přečtení Alchymie:

- Zjistíte, co nejste vy, jaké role jste převzala a ztotožnila se s nimi. (práce s hranicemi)

- Zjistíte, co způsobuje fázi nicoty a jak tomu do budoucna předcházet. (práce s energií)

- Zjistíte, kde se ukrývá vaše síla i sebevědomí. (práce s vašimi vnitřními dary)

- Zjistíte příčiny své frustrace. (energetická ochrana)

Cílem Alchymie je, abyste pochopily, co se s vámi děje. Proč to tak je, a co dělat, aby se vaše osobnost zase rozzářila tak, že když vejdete do místnosti, každý se k vám otočí - pokud budete chtít!

Přirozenost ženy je být energická, vášnivá, zářivá a užívat si život plnými doušky. Ať už má tato žena po boku svého rytíře nebo se rozhodla kráčet životem sama a bez rodinných závazků...

 

Chcete se naučit tajemství alchymie? 

Pokud vás zajímá tajemství "Alchymie ženy": kliknutím na tlačítko "mám zájem" budete přesměrováni na platební stránku a po uhrazení částky vám přijdou do mailu veškeré informace.

 

Průvodce Alchymie ženy je e-kniha (abyste mohly v klidu studovat a daly prostor i své intuici) a součástí je i soukromá FB skupina, která bude sloužit dotazům, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

CENA a PODMÍNKY:

cena je 650,- Kč

členství v uzavřené FB skupině na dobu neurčitou 

Jsem Aleera

a naučila jsem díky odstínům podtrhnout to, co chci vyzařovat ven

mé odstíny jsou:

jsem královnou svého srdce

jsem princeznou jeho srdce

jsem amazonkou dle potřeby

IMG-6399.jpg
bottom of page