top of page

Svatý GRÁL vztahu

pro všechny ženy, které touží po hezkém vztahu

Jste nespokojená ve vztahu? Možná jen potřebujete zjistit, kdo vlastně jste… ale možná jen potřebujete naučit nové kroky, aby z nudného valčíku bylo vášnivé tango...♡

Vztah je jako zrcadlo

zákon zrcadlení známe, ale umíme jej správně používat?

 

Co když se na sebe díváme skrze rozbité zrcadlo? Jak to poznáme, že je rozbité? A kdo ho rozbil? Je to vždy zodpovědnost obou? A co když to zrcadlo přestane být zrcadlem, ale stane se zářičem, který ovlivňuje vnímání toho, jak sami sebe vidíme? 

 

Já sama jsem se potácela v nefukčních vztazích do svých 33 let. Pak jsem se ponořila do sebe, hledala, zkoumala, řešila, pitvala a zase hledala příčiny - ČÍM JSEM SI TOHLE ZPŮSOBILA? A když jsem to konečně odhlaila - nevěděla jsem, CO DĚLAT TEĎ?

 

JAK si udržet vztah, když máte v sobě stále staré vzorce? I když si je uvědomujete a víte, že na nich pracujete?

JE krásný vztah taková dřina a sebereflexe?

 

A co když vám už teď prozrdím, že pro krásný vztah stačí pouze jedno:

DOVOLIT SI věřit, že si ZASLOUŽÍM to nejlepší pro sebe? 

Jakmile si totiž dovolíme pro sebe to nejlepší, začne se nám otevírat naše srdce. A s otevřeným srdcem vidíme: 

- kdy je náš vztah rozbité zrcadlo?

- kdy nás vztah posouvá a kdy naopak táhne dolů?

- proč je pro nás druhý důležitější, a jak to změnit?

- proč je důležité, abych byla na prvním místě?

A také vám odhalím - PROČ KOMPROMISY NEFUNGUJÍ. (Myšleno = kompromis nás neučiní šťastnými, jen oddálí bouři ve vztahu.)

KOMPROMIS začátek konce

kompromis....

Nápad na samostatného průvodce "Svatý Grál Vztahu" přišel, když mi jednou moje kamarádka řekla: "Přála bych si mít takový vztah, jako máte vy dva." - a já se zamyslela nad tím, proč je to pro ni tak nedosažitelné? A to mě dovedlo zároveň k zamyšlení, proč vnímá můj vztah jako něco, co by si přála také? Co je na našem vztahu s Petrem tak okouzlujícího pro druhé?

A toto zamyšlení vyústilo ve Svatý Grál vztahu.

Mísí se v něm mé zkušenosti, zkušenosti mých kamarádek, a protože jsem žena - i když žijeme ve světě, kde se odmítají role - je psaný pro ženy. Miluji totiž být ženou a užívám si to. A proto jsem tohoto průvodce napsala očima zamilované, milované a milující ženy. 

A tak jako se v Alchymii ženy zaměřuji na to, jak probudit půvab ženy, tak se v tomto průvodci zaměřuji na to, jak ukázat krásu vztahu. Protože vztah není od toho, abychom přebíraly (z povinnosti) mužské práce, různé role a plnily očekávání. I ve vztahu by měla stále existovat svoboda a možnosti volby. A především - pokud nebude šťastná žena, nebude ani muž (a naopak).

Vztah je jako tanec. Nikoliv přetahovaná a boj o moc!

Existuje dokonalý vztah?

zvu vás do mého světa

Když nám něco nejde např.řídit auto, potřebujeme zjistit, kde děláme chybu + zda to není chyba auta. My jsem se naučili přebírat všechnu zodpovědnost. Věříme, že buď je chyba u nás, nebo za vše může okolí. 

Dokonalý vztah je o rovnováze. Já vím, kde jsou moje hranice. Uvědomuji si hranice druhého. A zároveň jsme oba na jedné lodi. Nejdeme proti sobě.

To, jak máme rádi sami sebe odráží povahu vašeho vztahu. 

Svatý grál vztahu:

1) jsem sama sebou? 

2) emoční koktejlový vzorec

3) co znamená VZTAH

kde se potlačujeme, proč a co s tím? - zdrojová emoce ve vztahu

jak sbíráme vzorce chování, odkud se berou doopravdy?

má vztah pravidla? a co dělat, pokud chceme, aby vydržel "navždy" a byl jako z pohádky o které sníme + jak vyléčit bolavé vztahy a řekneme si také něco o energetických upírech a zákonech karmy.

žádný muž nechce svůj vlastní odraz!

Pro pochopení správného vztahu si my ženy musíme uvědomit pár skutečností - když se budeme snažit ve všem vyhovět - ztratíme svou sebehodnotu. Když ztratíme svou sebehodnotu nebudeme ji cítit k sobě ani my a ani náš partner. Začneme se mu přizplsobovat, aby nás měl rád (jako dítě, co kopíruje rodiče) a tím se stáváme jho stínem, co bez něj ztrácí svou existenci... 

takto vzniká závislost na druhém + takto se mění naše osobnost a stáváme se druhým. začneme stejně mluvit, mít stejné zájmy a ve všem se přizppsbíme. Věříme, že je to romantické, ale věřte mi, není.

Je to zajímavé pouze pro muže, co potřebují kontrolu. Pokud je tedy žena velmi submisisvní a vyhovuje jí to, pak je to v ppořádku. pokud je ale žena NEŠŤASTNÁ, pak je příčinou její nedostatek sebelásky. 

V knize Svatý Grál Vztahu odhlaíte své hranice, svou osobnost i svou sebehodnostu - z pohledu partnerksého vztahu. Pokud zjistíte, že své sebevědomí máte schované v temném koutě své duše, následujícím krokem bude - než začnete řešit vztah - probudit svou sebelásku. 

Co dokáže SVATÝ 

V průvodci Svatý Grál Vztahu objevíte svůj vlastní odraz, a budete ho milovat. zjistíte totiž:

- co pokřivuje naše vnímání sebe sama a jak tomu čelit?

- co dělat, pokud nás naše vlastní přesvědčení nutí zůstat tam, kde nejsme?

- proč vlastně toužíte/toužíme po vztahu? 

ukážeme si dvě cesty, ze kterých si neustále (většinou automaticky volíme):

1. když prožíváme vztah jako jako sebevědomá žena (která ví, co chce, co nechce a kde je OCHOTNA ustoupit, ale stále má na paměti, aby byl šťastný vztah - MUSÍ BÝT PŘEDEVŠÍM ŠŤASTNÁ I ONA!

2. když prožíváme vztah jako žena, která sebe samu potlačila a nechala se vést okolím, svým strachem, partnerem... JAKÝ DOPAD MÁ ODEVZDANÁ OSOBNOST TOMU DRUHÉMU...?

grál vztahu?

Pro koho je Svatý Grál Vztahu?

Tento průvodce je především pro ženy, které jsou ve vztahu, ale nejsou v něm šťastné. A to ať už z důvodu, že cítí, že to není ono, ale bojí se odejít; nebo jsou vev ztahu, kde mají vše a přesto se necítí šťastné.

Pokud máte pochybnosti, obavy, strachy, pokud si nejste jisté, zda to, co teď prožíváte, je to, v čem máte zůstat. 

Průvodce Svatý Grál Vztahu vám poodhalí zákulisí vztahových "pravidel".

Protože existují 2 tvrzení: 

1. vztah je o dvou polovinách, které dohromady tvoří celek.

nebo

2. vztah je o dvou samostaných celcích, co se rozhodly být spolu.

To, jaké tvrzení je správné, a jak s poutem zvaným "vztah" pracovat, naleznete v průvodci.

 

Naleznete odpovědi na otázky, co dělat, když není po vašem, jak prosadit svůj názor, a. kdy naopak ve svém názoru ustoupit, aniž by to ranilo vaše city. Respektive, jak obejít kompromis pro dobro všech. 

Chcete se naučit tajemství svatého grálu vztahu? 

Pokud vás zajímá tajemství "vztahu": kliknutím na tlačítko "mám zájem" budete přesměrováni na platební stránku a po uhrazení částky vám přijdou do mailu veškeré informace. Průvodce je e-kniha (xxx stránek) a součástí je i soukromá FB skupina, kde se budeme věnovat vašim dotazům, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

CENA a PODMÍNKY:

cena je 650,- Kč

členství v uzavřené FB skupině na dobu neurčitou 

Jsem Aleera

a miluji svého muže tak, jako miluji sebe

a to sebe miluji nejvíc na světě :)

Cestu ke krásnému vztahu jsem si musela vyšlapat. A skrze tuto cestu jsem pomohla již mnoha lidem, aby i oni navázali klidný, harmonický a šťastný vztah. O tom je také průvodce Svatý Grál Vztahu:

1.jpeg
bottom of page