top of page

KNIHOVNA LEXIKONU

- speciální online program, který vás provede cestou do hlubin vaší duše
fractal-1280084_1920.jpg

Základem všeho jsou emoce

Proč být členem? 

Pokud vás zajímá, jak přesně fungují fáze duše (nejen obecně, ale i u vás konkrétně)...

Pokud se chcete naučit, jakou roli mají myšlenky, jak důležité jsou emoce, i jak fungují vesmírné zákony...

Pokud vás zajímá nejen teorie, ale chcete dané znalosti vyzkoušet v praxi.

Pokud přemýšlíte, odkud se vzaly vaše vzorce? Proč se vám opakují nějaké situace? Jak změnit to, o co se snažíte už roky a bez výsledku? 

Díky členství získáte postupně různé návody,  které vám pomohou se v sobě vyznat. Naučíte se, jak si pomoci, a bude vědět vědět, jaké následující kroky máte (ne)dělat, abyste se přestali točit v kruhu toho, co už nechcete dál zažívat. 

Sebe-poznání je dovednost, a každý se tuto dovednost může naučit. Otázkou je, zda to doopravdy chcete? 

fractal-1280084_1920.jpg

(Proč) současný trend kurzů selhává?!

V každém spirituálním moudru je ukryta Pravda, stejně jako každé náboženství je založeno na lásce. To, co ale komplikuje naše šance na úspěch, a co hází na všechna tato poznání špatné světlo, je naše interpretace. Pokud Pravdu uchopíme svou myslí, vneseme do ni logiku svého ega. Taková pravda se stává subjektivní, zkreslenou a ohraničenou (nepřipouští jiné možnosti než ty, ke kterým má důkazy, a které známe). Tyto subjektivní pravdy nejsou špatné - pokud máte tu svou, která vám pomáhá žít život takový, jaký chcete. Pokud se ji ale snažíte vnutit někomu jinému, už se nejedná o poznání a inspiraci, ale manipulaci. Inspirace je nenásilná, buď ji okolí přijme nebo ne. Vnucování svého názoru je ale manipulace a ztrácí tedy inspirativní charakter. Jenomže, lidé neumí rozeznat, jaká je pravda druhých, umí jen následovat a plnit pokyny. (Jedná se o vzorec naučený dlouhodobou výchovou společností.) Je to pak jako když pracujete ve velkém korporátu, kde plníte příkazy šéfa a vyděláváte mu peníze (zatímco z toho máte zlomek odměny). Ale kdybyste tu samou práci dělali na sebe, měli byste odměnu mnohem vyšší. Proč to ale většina nedělá? V neznalosti (jak svou pravdu objevit) a ve strachu převzít zodpovědnost (jít nevyšlapanou cestou), proto raději následujeme druhé, a pokud se nám nedaří, obviňujeme je za naše neúspěchy - stejně jako šéf může za náš malý plat.

A stejně tak je to i s kurzy, semináři a různými spirituálními technikami. Jen opravdu málo lidí umí svým darem (každý nějaký máme) pomáhat druhým, aniž by jim svou pravdu vnucoval a vnímal to "své" jako jediné možné řešení...

Internet je plný kurzů na téma sebelásky, které vycházejí ze subjektivních pravd a především také z toho, jak funguje naše mysl. Učí nás afirmace nebo odříkávat si před zrcadlem vyznání lásky, ale kdyby to fungovalo, byl by každý sebevědomý a šťastný. Potvrzuje to mou zkušenost, že zaměřením na mysl svou budoucnost nezměníte. I když se říká, že na co myslíme, to žijeme. Díky informacím v členství ale pochopíte, že myšlení je jen kořením celého receptu. Ta hlavní přísada je emoce. Sami si to vyzkoušíte a poznáte. Mysl je důležitá, ale NENÍ tím hlavním "ovladačem", a to i přesto, že se říká "stačí změnit myšlení". Nestačí, změna myšlení je důležitá, ale NESTAČÍ!

 

Dalším úskalím dnešních kurzů je fakt, kdy nabízejí, že udělají něco za vás - něco vám vyčistí nebo odblokují, a vy se pak prostě musíte cítit lépe (většinou je to ale placebo efekt, nebo dočasná úleva). Já vás naučím, jak si své bloky vyčistíte sami. Je to opravdu snadné. Jediné, co je na tom težké je strach, protože odblokování se vnímá jako stres, dřina a bolest. Já vám ukážu cestu úlevy a lehkosti. Jako když odhazujete těžkou kouli na noze, co vám brání v pohybu. Vyžaduje to ale váš čas, trpělivost a snahu. (Jako když chcete cvičit.) Snahou totiž vyvíjíte akci, a díky akci propojujete svět hmoty a spirituality.

A poslední - potvrzují to i marketingové strategie a reklamy - všechno jde skrze emoce. Kurzy nás ovládají skrze emoce. Hlavně ty "offline". Přijdete tam, nasosáte hodně příjemné energie, a pak přijdete domů, chvíli (dny, nebo i týdny) si tu energii užíváte... a najednou NIC. Je to pryč... A ve vás vzroste potřeba další dávky. Tyto kurzy vám sice ukazují rituály, ale nevíte, co dělat doma. Čekat na další úplněk? Nebo musíte být v kruhu stejně naladěných lidí? Nemusíte. Můžete si energii vytvořit teď a tady, sami.

fractal-1280077_1920.jpg

Pro koho členství v programu  je/není?

Zda je toto předplatné pro vás, k tomu stačí jediná otázka: Jste šťastní?

 

Pokud ano, členství nepotřebujete.

Pokud ne - neposloucháte hlas své duše, nebo nemáte dost odvahy, nebe nevíte, jak udělat změnu, nebo netušíte, jakou změnu máte vlastně udělat... 

Pokud cítíte, že vás volá změna, ale nedaří se vám, je nutné zaměřit se na emoce (protože v nich je ukrytý blok, který vás nechce pustit dál). A pokud svým emocím nerozumíte, pokud se zaměřujete hlavně na své myšlenky, pak je toto členství pro vás. Protože potřebujete pochopit své emoce, zorientovat se v nich a udělat v sobě generální úklid.

 

Nestačí si jen přečíst knihu, poslouchat přednášky, nebo se nechat vyčistit - musíte to udělat vy. Musíte vzít to, co s vámi souzní a začít to aplikovat na sebe. Ale většina kurzů neposkytuje návody (tím by se přišlo o zástupy závislých zlomených duší), a také ten návod sami nemusí mít. Mají jen svou subjektivní pravdu - svou zkušenost a víru. Není to nic špatného, ale takový přístup pomůže menšině, protože prosazuje konkrétní dietu, která není pro vaše tělo (ale pro tělo vaší kamarádky už třeba ano). Nejprve je tedy důležité zjistit, jakou "dietu" potřebujete. Nikoliv, co vám někdo říká, že si myslí, že je to pravé pro vás, protože to funguje jemu.

Dalším důležitým rozhodovacím bodem:

Změnu buď chcete nebo ne. Je důležité si to přiznat - opravdu tu změnu udělat chci? opravdu chci mít zodpovědnost za svá rozhodnutí? 

A jako závěrečný bod: pokud nepotřebujete individuální vedení. Protože toto členství je pojato jako vzdělávací platforma na oblast sebe-poznání. Pro individuální potřeby mám proto měsíční spolupráci Lexikon Vaší Duše. Je koncipován tak, aby byl přímo na míru. Oproti tomu toto členství je pouze vzdělávací. Jako když si zakoupíte knihy na "angličtina pro samouky".

Jaký je můj cíl?

Představte si, že chcete vědět, jakou barvu má slunce. Většina vám bude tvrdit, že je žluté. Občas někdo řekne, že je rudé, a také se setkáte s názorem, že je černé, nebo že není vůbec vidět.  Já vám ukážu směry, jakým se dívat, abyste sami uviděli, jak se barva slunce mění a proč. 

Soul Mystery Tour znamená, že nastoupíte na cestu sebe-poznání, abyste v sobě probudili sebe-lásku. Začne proces, jako když zasadíte strom. Nevyroste okamžitě druhý den, ale budete vědět, jakou péči potřebuje, aby vyrostl zdravý a v plné síle.

 

Budete vědět, jakou péči potřebuje vaše duše. 

Pokud sebepoznání berete vážně

Veškeré informace vám budou předávány tak, aby byly jasné a přesné. A pokud ke všem informacím z Lexikonu přistoupíte zodpovědně, postupně se naučíte: 

JAK se napojit se na své duchovní srdce

CO je intuice, a co jsou jen domněnky a strach

JAK funguje vývoj duše 

JAK můžete vyléčit své nezdravé vztahy

JAK fungují základy magie a vesmírné zákony

PROČ se vám nedaří v oblasti vztahů nebo peněz

CO znamená vnitřní démon, a kde všude vás ovlivňuje

JAKÉ dary skrývá vaše temnota, a proč jste je potlačili

JAK DLOUHO TRVÁ ZMĚNA?

Předám vám hlavní klíče, jak se ke svým emocím dostat, jak otevřít své duchovní srdce. Jsou to jednoduché postupy, které si můžete přizpůsobit, jak bude vyhovovat vám. Není žádné přesné pravidlo, je jen doporučený postup. Jako když pletete svetr. Ukážu vám základní steh, ale konečný vzor si můžete vymyslet a zvolit vy. 

ZÍSKÁTE MAPU k vašemu duchovnímu srdci.

Rozpoznáte své skutečné touhy, hlasy ve své hlavě, uvidíte jasněji, co se kolem vás děje. Jaký je váš život, jakou hru hrajete a přitom ani nechcete. Budete šťastnější, upevníte si své hranice, naučíte se říkat ANO stejně rozhodně jako NE, budete v moci a síle. 

A podle mých zkušeností, když začnete dělat aktivní kroky, změny se začnou dít rychle. I když je cesta sebepoznání celoživotní proces, budete na té cestě vědět: kdo jste, i co chcete. A jakékoliv další informace pro vás budou inspirací nebo důležitou součástí vašeho poznání.

Co dokáže napojení na své duchovní srdce?

Díky napojení na své duchovní srdce budete: 

- schopni rozpoznat, zda jste ve vleku nějaké převzatého vzorce

- zda je daná emoce vaše

- co je domněnka a co intuice

- kdo s vámi manipuluje a kdo to myslí dobře

- kdy máte sklon manipulovat vy (a doteď jste si to ani neuvědomili) 

- jak se naladit na hlas svého srdce - bez meditace, bez použití soustředění mysli

- vykročíte na cestu, kde si budete jisti, jaké další informace chcete, nebo ne (nebudete utrácet za kurzy, které nejsou pro vás)

- budete věřit sobě

- přestanete být pod vládou strachu a obav

Registrace, podmínky, cena:

REGISTRACE, a jak předplatné funguje.

ZAČÁTEK:

předplatné je spuštěno, a každý měsíc v něm budou k dispozici nové informace, které souvisejí s tématy lexikonu (včetně praktických návodů a postupů).

CENA a PODMÍNKY:

cena je 18 EUR (440,- Kč) měsíčně; každý měsíc se platí zvlášť, bez závazků - můžete se kdykoliv odhlásit.

- cena v Kč závisí na kurzu Vaší banky, já uvádím cenu dle kurzu ČNB z listopadu 2022)

fractal-1280082_1920.jpg

REGISTRACE:

registrace a obsah členství funguje přes členskou platformu herohero; veškeré souhrnné inforamce jsem vám přehledně sepsala na samostantou stránku (odkaz naleznete níže).

Pokud máte zájem se zaregistrovat do členství, klikněte prosím na tlačítko "info o registraci", kde naleznete všechny praktické informace. 

 

Pokud by vám cokoliv nebylo jasné, kontaktujte mě na aleera@aleera.eu 

bottom of page