top of page

MOST poznání

Co je cílem života? Blahobyt? Rodina? Kariéra? Od všeho trochu? Nebo samota? Láska nebo peníze? Mít poslání nebo nedělat NIC?


Odpovědět si na tyto otázky znamená začít očistou uvnitř sebe. Protože, když nemáte to, po čem toužíte, znamená to, že ve vás vládne chaos.


Znáte film "páni kluci"? Je tam scénka, jak malý Tomáš chce dát pusu své holce a ona řekne "ale ne", a on ale jo, a ona ale ne, a on ale jo.


Je to podobné monologu, který hodnotí některá naše přání uvnitř naší hlavy. Něco chci, ale v zápětí to popřu. Pak to zase chci, ale zase to popřu.


Jak uklidnit takový zmatek? Začněte se sami sebe ptát:


Toužím po klidu?

Dělám věci pro druhé, aby měli radost, a přesto já radost nemám?

Ztrácím se v povinnostech, kolotoči složenek a ať dělám cokoliv, mám pocit, že uvnitř sebe pomalu umírám?

Cítím často smutek, jsem bez nálady nebo se naopak často moje nálady mění?

Cítím uvnitř sebe nepopsatelnou prázdnotu navzdory tomu, že mám práci/rodinu?

Hledám smysl života?

Pochybuji o sobě?

Sním o lepším životě?


Pokud jsou vaše odpovědi převážně ANO, pak čtěte dál....
MOST MEZI DVĚMA SVĚTY


Představte si, že by existoval MOST, který by spojoval materiální i duchovní svět. Bylo by to místo, kde je všeho dostatek, protože by nám umožňovalo žít v blahobytu (mít vlastní dům, zahradu, dostatek peněz, a v mém případě i kabelek a hodně čokolády :)) ) a zároveň by Vaše srdce bylo v klidu a cítilo, že Vám stačí jen pár kabelek a ne plná skříň. A čokoláda jen občas a ne pořád :). Duchovní svět by vám totiž dodal rovnováhu, sebevědomí a lásku; a materiální svět by to doplnil o všechny hmotné dary, chutě, vůně a radosti, a abyste život prožili šťastní (s občasnými starostmi, na které byste se ale dívali jako na situace, které Vás formují a zlepšují ve vlastnostech, ve kterých ještě tápete).

Nemuseli byste si již kompenzovat nenaplněný život neustálým nakupováním nepotřebných věcí nebo přejídáním. Zmizely by útěky z reality na dovolenou. Netrápila by vás budoucnost, protože byste ji sami tvořili. Měli byste všeho dost a chtěli to sdílet s ostatními (ne mít všechno dobré jen pro sebe!). A hlavně, věděli byste KDO JSTE, a jaký ŽIVOT skutečně CHCETE. Spousta lidí si to stále jen myslí a bloudí ve svých domněnkách a v tom, co jim podsouvají ostatní. Co kdybychom ale uměli ze všeho, co je kolem nás, poznat, která informace je pro nás důležitá, a která nás má jen odklonit od toho, kým jsme, abychom plnili přání druhým??

Já sama jsem si tento most začala budovat před lety, protože jsem věřila, že to jde, všechno, o čem sníte, se může splnit, když víte, jak na to...


Můj MOST spojuje materiální a duchovní svět, opírá se o zkušenosti a poznání, která jsem měla možnost poznat, prožít, pochopit, a proto jsem si toto místo nazvala "most poznání" - je to moje oáza klidu a radosti. Nejedná se o fyzické místo, ale o místo v mém srdci. Protože v našich srdcích jsou ukryty všechny principy Vesmíru, kouzla každodenního života, emoce a hlavně klid a rovnováha.

Zní to jako utopie? I já jsem si to dříve myslela... Ale po mnoha letech usilovné práce mohu s čistým srdcem a klidnou myslí říct, že můj život je přesně takový, jako jsem popsala výše. Nemám potřebu utíkat na dovolenou, ani se prezentovat na Instagramu nebo Facebooku životem, který bych si přála, ale který nemám ani na dosah ruky. Mohu si koupit, co chci, ale najednou toho chci málo... A přála bych takový život každému, proto sdílím své zkušenosti skrze Lexikon, ze kterého si každý může odnést, co potřebuje. Cílem je, aby si každý mohl vytvořit svůj MOST - prostor, kde se materiální blahobyt protká s duchovní moudrostí, a kde budete vědět přesně, co máte dělat, kdy to máte udělat a proč. A hlavně, abyste byli šťastní.


Každý může být štěstí, každý..

S láskou,

Aleera


---

Pokud chcete svůj vlastní most, pokud toužíte najít svůj střed a z něj vysílat zázraky a vybírat si, v jakém světě zrovna chcete být... prohlédněte si nabídku průvodců (některé jsou již dostupné, jiné v přípravě), každý ale obsahuje klíče, jak se napojit na své srdce a začít si tvořit svůj život tak, jak chcete vy. Více na www.aleera.eu/rozcestnik .

Comentários


bottom of page