top of page

ÚPLNĚK VE VAHÁCH aneb svůdný třpyt magické moci

Chtěli byste mávnout kouzelným proutkem a přivolat si to, po čem toužíte? Mít dost peněz, návrat odlouděného partnera nebo přivolání toho, který podle karet už netrpělivě čeká za rohem?


Chcete umět čarovat a kouzlit, abyste měli lepší život?*


*Tento článek se týká rituálů, díky kterým si chcete do života něco/někoho přivolat. Nebo ovlivnit nějakou situaci venku. Netýká se to rituálů, kdy se chcete napojit na své vnitřní já a odkrýt taje své duše.Fungují magické rituály? - Ano


Doporučila bych vám čarovat? - NE (pokud jste nepošli výukou zkušeného a zodpovědného Mága)


Proč? - Protože:Pokud nemáte vedení zkušeného mága,

pokud neuchopíte magickou sílu správně,

otočí se proti vám.

A je jedno, jak dobrý úmysl si myslíte, že máte…Kdysi jsem psala, že je rozdíl být vyrovnanou čarodějkou nebo kouzelnicí, se kterou cloumají emoce (platí to samozřejmě i pro muže). Pokud kouzlíme z emocí, koledujeme si o malér. Pokud jsme vnitřně vyrovnaní, buď potřebu čarovat nemáme (manifestujeme si svůj život tak, jak chceme) nebo se soustředíme čistě na sebe a svou energii. Netoužíme nic vlastnit nebo získat. Ale snažíme se situace pochopit a duchovně růst.


Často se ale stává, že kdo chce čarovat, myslí si (mylně), že ví, co chce, koho chce, proč to chce. Ale nejen ve filmu Magická posedlost platí: „buď opatrná/ý na to, co si přeješ – může se to totiž splnit“.


Tu největší paseku v našich životech si totiž většinou způsobujeme sami. A neznalost vesmírných zákonů neomlouvá...


Už to není jako v dřívějších dobách, kdy se magie střežila a nebyla dostupná na každém kroku. Návody se nyní sepisují jako senzace na internetu a jsou toho plná knihkupectví. Dříve to ale bylo jiné... Buď dotyčný prošel výcvikem, nebo měl natolik silné srdce, že si ho magie našla sama.


Dnešní doba je jiná, na internetu jsem narazila na rituál pro školáky, s názvem „jak zabít nepřítele“. Pomocí podříznutého kohouta. (To jako vážně??!!)


Znám tu sílu, respektuji ji a vždycky, když vidím úplněk, tak vnímám tu esenci kouzel, která vlaje ve vzduchu. Přesto jsem na jakékoliv kouzlení opatrná. Pravidlo magie je: každé vyslané kouzlo se vám vrátí s 3x větší silou. A znám pár příkladů, kdy se kouzlo vyslané v dobré víře změnilo v ničící energii. Plus jsem byla svědkem toho, jak jedna žena natolik podlehla svodům kouzel, až se přidala k satanské církvi (nedopadlo to dobře :( ). Je totiž hezké nic nedělat a věřit tomu, že odříkáním textu a následováním nějakých rituálních pravidel si otevřeme bránu k hojnosti.


O nebezpečích vás ale na internetu nepoučí, zodpovědnost je to přeci jen vaše... A tak lidé kouzlí, manipulují, využívají vesmírné moci, a pak se diví, že zázrak nepřišel, nebo rychle pominul a nebo, že se jim hroutí celý život.


Ale abych jen nepsala teorii, svěřím vám pár příkladů z praxe. Snaha o bílou magii, ve jménu dobra, která skončila chaosem a pádem.


Vybrala jsem dva příběhy – první, kdy se moje kamarádka zaklela do deprese nebo druhý, když si můj bývalý partner přivolal výpověď v práci (i když toužil po opaku).


1. Čarování na lásku:

Jedna žena byla nešťastná, rozešla se s partnerem (resp. on s ní) a moc jí chyběl. Tak jsme spolu jely na dámskou jízdu, aby trochu změnila myšlenky. Blížil se zrovna úplněk a ona se zajímala o rituály, kterými jsem procházela. Chtěla si také začarovat. Užít si trochu té síly a cítit se lépe po tom těžkém rozchodu. A chtěla to hned! Nedbala mých rad a varování (že bez přímého vedení, a pod vlivem emocí, to může být nebezpečné), a když nastal úplněk, zapálila svíčku, vzala papír a psala, co si přeje.


Druhý den se vzbudila a bylo jí ještě hůře než dny před tím. Bylo to divné, rituály, pokud jsou uchopeny správně, tak přináší úlevu a jakousi vnitřní sílu. Ona ale byla úplně zničená… Tak jsem se z ní snažila dostat, co si napsala za prosbu. Ona mi to nechtěla říct, protože to je důvěrné. Já jsem oponovala, že má sice pravdu, ale bez důvěry jí nemohu pomoct…


Dala mi to přečíst… není důležitý celý obsah, ale důležitá je tato věta: „….nemohu bez něj žít….“. Touto krátkou větou, která měla popsat její aktuální pocit, zaklela sebe samu do pocitu, že bez toho druhého nemůže žít. A to způsobilo, že měla skutečné deprese a pocity zoufalství.


Jak z toho ven? Moje učitelka magie, úžasná a moudrá žena, nám radila – své rituály si schovávejte. Protože i za pár let se může ukázat, že jste tam napsali něco, co vám pěkně zamotá život. A jakmile zjistíte příčinu, můžete ji odvolat. Pokud to sami neumíte, vyhledejte odborníka.


2. Čarování na zajištění bezpečí:

Druhý příklad – v době, kdy jsem si dělávala pravidelné úplňkové rituály na posílení intuice, jsem měla partnera, který byl tou energií měsíce fascinován. Fascinovalo ho, jak jsem v pohodě, jak se mi daří, jak mi chodí to, co si přeji. A myslel si, že to udělám i pro něj a budu mu plnit přání. (Byl tak trochu vysavač mé energie, ale na to jsem přišla až později.) Měla jsem ho ráda, ale dělat rituály za jiné, to ne. Nemohu ho ochránit ani za něj převzít zodpovědnost. Nelze totiž předat svou sílu a plnit přání druhým bez následků.


Pokud jsou přání nezištná a upřímná, vedlejší efekt nemají. Pokud ale vycházejí z vypočítavosti nebo nezralosti, otočí se proti vám…


Situace byla následující. Když byl se mnou, dařilo se mu. Toužil po konkrétní pracovní pozici a dostal ji. Vypadalo to, že je vše v pořádku, ale on chtěl víc. Víc štěstí, víc moci v práci... Chtěl tedy udělat rituál na posílení svého štěstí (protože to je prý nezištné) a také se chtěl ochránit před problémy, protože ze své aktuální pozice podepsal nějaký dokument, který se ukázal, že není úplně správný (i když nic nezákonného). A tak si chtěl pomoci rituálem ve stylu „…prosím ochraňuj mě, aby nebyla ohrožena moje pozice…“.


Asi dva týdny po tomto rituálu dostal nabídku na povýšení. Nebyla jsem nadšená, ale nemohla jsem do toho moc mluvit (svobodná vůle druhých). Nabídku přijal, ego a pýcha rostly ruku v ruce a najednou – pád. Bylo to rychlé. Změnilo se vedení, přišlo na ten dokument a z práce ho na hodinu vyhodili.


A co na to rituál? No, jeho aktuální pozice ohrožena nebyla, protože se jí dobrovolně vzdal. Tím pádem mohla přijít zodpovědnost za chybu, ke které se nechtěl postavit.Vesmír si vždy najde cestu.Ale abych nemluvila jen o druhých, přiložím i svou zkušenost z nepovedených rituálů :). Je sice vtipná, ale postupně se to začalo vymykat kontrole a musela jsem opět zasáhnout a celé to napravit!


Čím víc jsem byla napojená na sebe, tím méně jsem potřebovala soustředění a takový ten rituální proces (svíčky, očista, oltář…). Stačilo mi vyslat myšlenku a ta se začala zhmotňovat...a jednou konkrétní myšlenkou jsem před lety pobavila všechny své přátele na hodně dlouhou dobu :).


Byla jsem doma, seděla v obýváku a ve tmě se dívala na zapálenou svíčku - nebyla rituální, ale jen pro atmosféru večera. Rovnala jsem si myšlenky, byla jsem dlouho sama, vztah jsem nechtěla, ale přála jsem si společnost. Tak jsem si v duchu říkala „přála bych si milence – muže takového, kterého už znám, co po mně nebude nic chtít, jen si občas užijeme společný čas. Aby byl starší a měl jasno, co od života chce.“. Pak jsem se zamyslela, že kdybych někoho takového znala, tak bych s ním asi už byla. A tak jsem si řekla, že to je nesmysl, sfoukla jsem svíčku a v ten moment mi zazvonil telefon! Bylo asi 22h večer a na druhé straně kamarád, že je nedaleko na nějaké párty a vzpomněl si, že bydlím kousek, tak co kdyby se stavil? :) Takže se mi zhmotnil a do pár minut stál u dveří s lahví šampaňského (dál už to popisovat nemusím, že ne ;) ).


Jenomže to není vše. Moje přání bylo tak intenzivní, že mi každý muž, kterého jsem znala, nebo poznala, a byl starší než já /a to i ve věku 80+ , nabízel přímo jestli může být můj milenec??? Skoro jsem se bála vyjít na ulici, byl to vyloženě útok a nabídky lítaly ze všech stran :)). Přátelé se mi smáli, ale mě to už obtěžovalo!!! V metru, v práci, když jsem šla na nákup. Byli všude :D.


Snažila jsem se přijít na to, v čem jsem udělala chybu?? Opakovala jsem si, co že jsem si to vlastně přála a začala jsem se smát, protože se mi odkryl půvab češtiny, kdy jsem si přála „milence“, ale už jsem nedefinovala, že jen jednoho :). Takže jsem to musela zastavit.


Situace se uklidnila a mě to naučilo dávat si pozor na to, co si přeju. Od té doby jsem na svá přání VELMI OPATRNÁ. Protože splnit se může cokoliv...


Přidám ještě jedno varování:

Moje učitelka magie nám dávala příklad: „když jsem s rituály začínala, chtěla jsem utužit vztah a přála jsem si, abychom s partnerem byli šťastní… - po pár dnech jsme se rozešli, protože se ukázalo, že šťastní budeme jen bez sebe...“.Pokud vám v životě něco chybí, nečarujte (pokud to neumíte). Soustřeďte se na svou mysl a emoce, dejte si je do pořádku, do harmonie a jednoty. Je to sice delší proces, ale výsledky jsou trvalé, krásné a bezpečné. Pracujte na sobě, dokud nebude vaše mysl a srdce v souladu. Pokud přesto chcete čarovat a láká vás svět magie, najděte si někoho, komu budete důvěřovat, a kdo vás provede vás celým procesem.A moje doporučení na závěr?


Nejkrásnější rituály jsou stejně každodenní maličkosti,

které vám udělají radostS láskou,

Aleera


---

Pokud vás magie láká nebo chcete nahlédnout do tajů manifestace, pak si stáhněte můj ebook. Popisuji tam 8 způsobů, jak si plním přání i co nám v této metodě brání, pokud se přání ne a ne splnit. K ebooku se dostane tudy: www.aleera.eu/ukazky-a-ebooky .

Nebo sledujte rozcestník, pokud tam už není hotový průvodce "Principy manifestace"( www.aleera.eu/rozcestnik ).


Comments


bottom of page