top of page

Zákon(y)
manifestace

fractal-1280077_1920.jpg

Někomu stačí vyslat přání do vesmíru... Jinému zase postačí napsat jej na kousek papíru. Nebo si ho stačí představit... Ale někdo zkouší všechny dostupné techniky a NIC! 

Kotva 1

Jak funguje MANIFESTACE

Představte si, že chcete vidět amazonský prales. Protože milujete divokou přírodu a viděli jste třeba nějaký dokument. A uvnitř vás vzplála touha vidět ten prales. Dokonce si umíte sami sebe představit, jak procházíte mezi stromy, jak pozorujete divoké opice a v dálce slyšíte zpět exotických ptáků...

 

Jak na toto své přání myslíte, tak vám najednou zazvoní telefon a vy slyšíte, že jste vyhráli zájezd do Amazonského prales. Jste nadšení a cítíte, jak ta manifestace funguje! Na nic jiného nemyslíte, jen se těšíte, až své přání uvidíte na vlastní oči. 

 

Dostane instrukce, kde máte být. Ale už nevíte, jak dlouho budete pryč, nebo co s sebou; ale nepřemýšlíte nad tím. Jste nadšení a těšíte se… Ta touha vás úplně pohltila.

 

V den D vás doma vyzvedne limuzína… srdíčko zaplesá a nadšení roste. Cítíte se jako VIP celebrita:).

Limuzína vás odveze vás na letiště, kde nastoupíte do letadla a letíte směr Brazílie... 

Cesta plyne, a když se konečně přiblížíte k cílovému letišti, přeletíte ho! Letíte dál, přímo nad Amazonský prales. A najednou k vám přijde letuška, vezme vám sklenku šampaňského a místo ní vám podá padák. Vy nechápete, co se děje, ale jak jste v šoku, tak si ho nasadíte. Pak se otevřou dveře letadla a vás vyhodí ven…

 

Padáte…. Padák se otevře a vy, naštěstí bez poškození, přistanete na zemi.

 

Po dopadu a prvotním šoku se rozhlédnete kolem sebe a vidíte, že jste v hlubokém pralese… Jste mezi krásnými stromy, slyšíte v dálce zpívat exotické ptáky a vidíte divoké opice. Váš sen se splnil... Vaše představa se naplnila. Jen jste tam sami, nevíte, kudy jít, nemáte se koho zeptat, a nevíte, jestli se pro vás někdo vrátí. Netušíte, jak dlouho tento váš sen bude trvat a nemáte nic s sebou….

a přesně takto fungují přání, pokud neumíte pracovat se svou "manifestační" energií, pokud neumíte pracovat se svou myslí a pokud nemáte pod kontrolou své emoce. A právě z toho důvodu se neplní vše, na co pomyslíme, dokud nejste vnitřně zcela vyrovnaní. Protože je to takový náš bezpečnostní systém, který nám brání, aby se nám vše splnilo.

Přesto se ale snažíme plnit si přání, přesto se snažíme následovat své touhy. Přesto chceme, aby nám náš seznam na ideálního partnera fungoval a konečně nám ho přitáhl do života. A tak se učíme různé techniky, kterými můžeme obejít to, zda máme vyrovnané emoce, nebo zda si uvědomujeme sílu svých myšlenek. Ale právě rpto, když toto podceníme a své přání si vymodlíme, se může stát, že se nám splní, ale my se nakonec ocitneme uprostřed vysvěného vztahu, kde ten druhý na nás není hodný. Máme dokonalou práci, ale stojí nás to zdraví. A nebo si plníme jiné touhy, které nás ale vedou daleko od spokojeného života. 

A důvodem je právě to, že jsme netrpěliví a přeskakujeme důležité životní kapitoly. A dokud tyto kapitoly nepochopíme, svůj život si budeme neustále komplikovat.

Proč se přání neplní?

Nemusíme být ale osvícení, abychom si splnili, to po čem toužíme. Jediné, co potřebujeme, je mapa k pokladu včetně instrukcí. A podle toho, jak moc vnitřně vyspělí jsme, tak dlouho nám ta manifestace pak bude trvat. 

Můžete si pak vysnít ideálního partnera, který vám okamžitě zaklepe na dveře, nebo mu bude trvat rok, než vám vstoupí do cesty. 

všechno chce čas, trpělivost a MAPU. 

A tato mapa se skládá z následujících veličin:

- vesmírné zákony

- pravidla hmoty

- pravidla energie

- síla našeho sebevědomí

Protože od našeho snu po jeho "realizaci" (pokud neumíte manifestovat na povel) musíte projít šesti mezikroky. 

A tyto kroky jsem vám sepsala do průvodce (Zákony manifestace - cesta k pokladu)

Už nyní vám poodhalím, co sami vnitřně víte, ale jen se to bojíte připustit.

NAŠE ŽIVOTY JSOU JAKO HOSTINA U ŠVÉSDKÉHO STOLU

  • Sami si vybíráme, jaký chod uchutnáme.

  • Sami si vybíráme, co si zasloužíme.

  • Sami si vybíráme, zda je dost pro všechny (i pro nás).

  • Sami si volíme, zda věříme nebo nevěříme ve svou schopnost dosáhnout všeho, po čem toužíme.

ZÁVIST JAKO UKAZATEL NAŠICH TUŽEB

- naučím vás vnímat závist jako pozitivní motor vaší duše. Protože závist je pocit, který nám nesděluje "chci to, co máš ty", ale ukazuje nám "mohu dosáhnout toho samého, když budu chtít".

A když něco chceme, skutečně a doopravdy - není nic, co by to mohlo zastavit:

pouze pokud to nemáme sami v sobě a neovládá to naši zdrojovou emoci.

Svět duality 

musíme si vybrat?

úspěšná manifestace má 3 oblasti

1) odhalit emoční BLOK

2) plán z pohledu hmoty (mysli) a energie (duše)

3) jednota a vesmírné zákony

- pro splnění přání je nutný náš vnitřní soulad; někdy si totiž přejeme něco, co ve skutečnosti nechceme a tuto fázi je potřeba rozklíčovat

- svět duality má svá pravidla a naše přání se plní jinak, když na něj hledíme z pohledu hmoty nebo energie

práce s energií je někdy snadná, ale když není v souladu s hmotou, je to jako boj s větrnými mlýny a stejné to je i naopak, v hlavě máme jasno, ale přání stále vlaje někde v meziprostoru a čeká, až odstraníme překážku; a právě k tomu nám slouží znalost vesmírných zákonů a jejich vzájemné propojenosti

Co všechno najdete v průvodci manifestace?

12 zákonů vesmíru a jejich vliv na naše životy

2 cesty ke splnění přání

Odhalení své zdrojové emoce, která vám blokuje přání (proč, jak a co s tím).

Odhalíte, co skutečně chcete.

Naučíte se, jak toho dosáhnout.

Dotkneme se magie - plusy a mínusy této "vědy" + zjistíte, na co si dát pozor. (příklady z praxe).

Chcete se naučit tajemství manifestace? 

Pokud vám nefungují meditace, psaní na papír... pokud chcete porozumět JAK PŘESNĚ PŘÁNÍ FUNGUJÍ - potřebujete nejen PROČ a CO S TÍM? 

 

Chcete-li znát manuál na zázraky a poznat, co všechno ovlivňuje naše přání, pak kliknutím na tlačítko "mám zájem" budete přesměrováni na platební stránku a po uhrazení částky vám přijdou do mailu veškeré informace. Průvodce je pdf manuál (xxx stránek) a součástí je i vstup do soukromé FB skupiny, kde se budeme věnuji vašim dotazům, pokud si s něčím nevíte rady.

CENA: 333,- Kč (vč.DPH)

Jsem Aleera

a věřím, že zázraků je neomezený počet - pro všechny ♡

Život v dualitě je jako hostina u švédského stolu - nabízí nám tolik možností, které lze různě kombinovat. Tolik vůní, chutí, zážitků... a přesto se bojíme vybírat. Nebojte se. Vybírejte a život si užívejte! :) 

na fotografii je moje láska a moje splněné přání Chealsie 🤍🖤

IMG-4116.jpg
bottom of page