top of page

LEXIKON VAŠÍ DUŠE

- milovat sám sebe je klíčem ke šťastnému životu
fractal-1280082_1920.jpg

SEBE-POZNÁVACÍ CESTA

 která vám pomůže

pochopit, kdo skutečně jste, a co chcete.

 

Během jednoho měsíce!

Možná chodíte do práce a cítíte, že máte naplněny všechny životní jistoty - máte, kde bydlet, máte všeho dostatek, jezdíte na příjemné dovolené ... ale přesto máte pocit, že vám "něco" chybí... Ale co to je, Více peněz? Více volna? Lepší auto? Jiná žena? 

Možná máte velkou milující rodinu, a vnímáte, že na ničem jiném nezáleží... ale přesto cítíte občas prázdnotu... A ten pocit se někdy natolik rozpíná, až začnete pochybovat, jestli jste správně na tom místě, kde jste? Někdy si možná myslíte "mám to vše opustit?", nebo "je tohle všechno, co zažiju a víc už nic?".

Možná vás svírá myšlenka: "Je život v určitém věku jen čekáním na důchod?".

Ten pocit, který vás zaplňuje prázdnotou, jako požírající nicota,

ale není pochybnost o vašem současném životě. Je to vaše smutná duše!

Když neposloucháme hlas své duše, začneme poslouchat hlasy v hlavě. Celý život jsme tak naučeni, abychom dávali přednost tomu, co je v hlavě. Emoce jsme potlačili, protože to stateční lidé nedělají, nedávají průchod emocím. Umí je kontrolovat.

Ale co když je to celé omyl? 

Já neznám nikoho, kdo by byl šťastný, a přitom byl jen ve své hlavě. Takový člověk se stále honí za lepšími výsledky, ale skutečný život mu uniká mezi prsty. Navenek se snaží vypadat šťastně a dává veselé obrázky z dovolené na sociální sítě. Ale je rozdíl mezi prázdným štěstím (které předstírám, že mám) a skutečným štěstím (které skutečně prožívám).

Skutečné štěstí není v nablýskaném autě - to je jen dočasná radost. Skutečné štěstí nevychází z morálních hodnot (myšleno, že musím být chudý, abych mohl být šťastný). Skutečné štěstí vychází z našeho středu, ve kterém umíme naslouchat své duši a následovat její touhy. 

MY ALE VĚŘÍME, ŽE SKUTEČNÉ ŠTĚSTÍ JE TO, CO NÁM ŘÍKAJÍ DRUZÍ, ŽE JE SPRÁVNĚ (hypotéka, 2 děti, dovolená v Jugoslávi...a pak už jen zasadit strom a čekat na důchod...)

Ale co je tedy skutečné štěstí? Jak to poznat?

Musíte se vydat na cestu do hlubin své duše.

Jen žádnou ezoteriku!! Nebojte :)). Takhle to není. Ezoterika vlastně není nic špatného, ale je to jen pozlátko. Vy potřebujete jít hlouběji do své duše. Ezoterika je stále hrací hřiště v hlavě, takový tanec po povrchu...

Potřebujete se napojit na své duchovní srdce a probudit sílu sebelásky. Jinak budete lapeni v neustálém kolotoči potřeb, složenek a vnitřní nicoty.

A pro napojení se na duchovní srdce jsem vytvořila program Lexikon Vaší duše, který je sestaven tak, aby vám pomohl během jednoho měsíce!

fractal-1280081_1920.jpg

Duchovní srdce a síla sebe-lásky

Pokud vás zaujala témata Lexikonu a rádi byste vykročili na svou osobní cestu sebe-poznání, na této stránce najdete všechny potřebné informace a odpovědi.

 

PROČ JE DŮLEŽITÉ SEBEPOZNÁNÍ A SEBELÁSKA PRO LEPŠÍ ŽIVOT? 

PROČ CHTÍT POCHOPIT SVOU DUŠI?

K ČEMU JE DOBRÉ MÍT LEXIKON VLASTNÍ DUŠE?

Sebe-láska je alfa a omega všeho. Určuje naše osobní hranice, definuje naši osobnost, koriguje naše ego, posiluje naše myšlenky a díky tomu umožňuje manifestovat naše přání rychleji. Protože víme, co chceme, proč to chceme a díky tomu se nebojíme dělat akční kroky.

Sebe-láska nás vede do naší vnitřní Temnoty, do sídla, kde jsou dary naší duše. Jakmile je objevíme, přijmeme a probudíme, náš život začne mít smysl. To, co popíráme začneme buď přijímat nebo se s tím definitivně rozloučíme.

 

Sebe-láska je jako mapa k pokladu. Neznamená to milovat všechny romanticky. neznamená to milovat sebe sebe-středně.  Znamená to zářit skrze své srdce ven a prožívat nejlepší verzi sebe sama.

Pro koho Lexikon je/není?

Zda je program pro vás, k tomu stačí jediná otázka: Jste šťastní?

 

Pokud ano, program nepotřebujete.

Pokud ne - neposloucháte hlas své duše, nebo nemáte dost odvahy, nebo nevíte, jak udělat změnu, nebo netušíte, jakou změnu máte vlastně udělat... 

Pokud cítíte, že vás volá změna, ale nedaří se vám, je nutné zaměřit se na emoce. A pokud svým emocím nerozumíte, pokud se zaměřujete hlavně na své myšlenky, pak je tento program pro vás.

 

Nestačí si jen přečíst knihu, poslouchat přednášky, nebo se nechat vyčistit - musíte to udělat vy. Musíte vzít ten návod a aplikovat ho na sebe. Ale většina kurzů neposkytuje návody (tím by přišli o své zástupy závislých zlomených duší), a také ten návod sami nemusí mít. Mají jen svou subjektivní pravdu - svou zkušenost a víru. 

Změnu buď chcete nebo ne. Je důležité si to přiznat - opravdu tu změnu udělat chci? opravdu chci mít zodpovědnost za svá rozhodnutí? 

Pokud ano, pokud chcete nebo potřebujete individuální péči se zaměřením jen na Vaši duši, pak tento program je pro vás. 

DŮLEŽITÁ JE VAŠE SNAHA A ODHODLÁNÍ

Abych vám pomohla rozmotat klubko příčin vašich nezdarů - bude potřeba vaše spolupráce. 

 

Úspěch každého totiž záleží na mnoha faktorech (odhodlanost, dělání příslušných reálných kroků apod.). Budete mít mou podporu, nenechám vás v tom. Ale pokud nebudete konat reálné kroky, zůstanou vaše přání a touhy ve světě snů. 

Abyste mohli chodit, musíte se naučit nejprve stát a udržet balanc. A k tomu jsou informace, které získáte z Lexikonu Vaší duše. Budete vědět, co a jak funguje, abyste se nebáli. Bude to snadné, ale přesto bude nutná vaše účast. Bez vás to prostě nepůjde! :)

 

V případě, že spolu začneme spolupracovat a tvořit Lexikon Vaší duše, objednávkou si potvrdíme, že přijímáte svou odpovědnost za dosažení požadovaných výsledků.

Vstoupíte totiž do svého nitra, já vám dám mapu, jak se ve svém nitru vyznat. Ale kroky k akci jsou na Vás.

Lexikon Vaší duše znamená, že nastoupíte na cestu sebe-poznání, abyste v sobě probudili sebe-lásku. Začne proces, jako když zasadíte strom. Nevyroste okamžitě druhý den, ale budete vědět, jakou péči potřebuje, aby vyrostl zdravý a v plné síle. A uvidíte, jak roste - a to okamžitě.

 

Budete vědět, jakou péči potřebuje vaše duše. 

Máte psychické potíže? 

Je velmi důležité nehrát si na všemocného léčitele. Dokážu vám pomoci zorientovat se v emocích, pochopit hlubší souvislosti, ale to vše platí především pro zdravou mysl, která je zahlcená dnešním moderním světem.

Jestli řešíte jakékoliv hluboké trauma nebo jste v péči psychiatra, plně respektuji svět medicíny. Věřím v sílu sebelásky, ale také vím, jak křehká tato láska je, pokud je zasažena jakoukoliv silnou traumatickou událostí.

 

Obraceli se na mě sice lidé s depresí, ale ta deprese byla spíše hluboký stav smutku nebo vyhoření po nepovedeném vztahu nebo zmatení sami v sobě (kdo jsem a co mám tady-na světě-dělat). 

Pokud docházíte k terapeutovi nebo psychologovi, abyste se vypovídali ze svého života a dali mu nějaký směr, pak vám Lexikon Vaší duše pomůže. Protože poznávání duše je dovednost, jako když se učíte cizí jazyk nebo hrát na housle. Pokud jste ale v péči psychiatra nebo berete léky, jakýkoliv seminář, kurz nebo terapii proberte nejprve se svým lékařem.

Co je součástí VAŠEHO Lexikonu?

   Analýza Vaší situace, vysvětlení a přenastavení Vašeho vnitřního magnetu

   Přístup k průvodcům z cyklu Lexikon duše + členství v knihovně (1-3 měsíce)

   Písemné konzultace v pracovní dny (vybereme pravidelný den a čas)

   Osobní konzultace v Praze nebo po telefonu (dle Vašeho výběru)

Cíl tohoto osobního Lexikonu:

Naučit a vysvětlit, abyste pochopili, uvěřili a VĚDĚLI:

 

- JAK se napojit se na své duchovní srdce

- CO je intuice a co jsou jen domněnky a strach

- JAK funguje vývoj duše 

- JAK můžete vyléčit své nezdravé vztahy

- JAK fungují základy magie a vesmírné zákony

- PROČ se vám nedaří v oblasti vztahů nebo peněz

- CO znamená vnitřní démon, a kde ovlivňuje vás

- JAKÉ dary skrývá vaše temnota, které se bojíte a kterou jste nevědomky potlačili

Předám vám hlavní klíče, jak se ke svým emocím dostat. A jak otevřít své duchovní srdce. Jsou to jednoduché postupy, které si můžete přizpůsobit, jak bude vyhovovat vám. Není žádné přesné pravidlo, je jen doporučený postup. Jako když pletete svetr. Ukážu vám základní steh, ale konečný vzor si můžete vymyslet a zvolit vy. 

skáte mapu k Vašemu duchovnímu srdci.

Kdy se naučíte rozpoznat své touhy, hlasy ve své hlavě, uvidíte jasněji, co se kolem vás děje. Jaký je váš život, jakou hru hrajete a přitom ani nechcete. Budete šťastní, upevníte si své hranice, naučíte se říkat ANO stejně rozhodně jako NE, budete v moci a síle. 

Změní se váš život během pár týdnů? 

Je pošetilé si myslet, že vše se vyřeší během chvilky. Do světa zázraků vede tzv.dlouhá stezka. Ale Vaše vnitřní vnímání se změní bezesporu. Důležitý je start. Jakmile se do sebe zamilujete, budete vědět, kudy jít dál. Začnete si všímat změn, které se začnou dít okamžitě. 

Plus budete: 

- schopni rozpoznat, zda jste ve vleku nějaké převzatého vzorce

- rozeznat, zda je daná emoce Vaše

- co je domněnka a co intuice

- kdo s Vámi manipuluje a kdo to myslí dobře

- kdy máte sklon manipulovat Vy (a doteď jste si to ani neuvědomili) 

- jak se naladit na hlas svého srdce - bez meditace, bez použití soustředění mysli

- vykročíte na cestu, kde si budete jisti, jaké další informace chcete, nebo ne (nebudete utrácet za kurzy, které nejsou pro vás)

- budete věřit sobě

- přestanete být pod vládou strachu a obav

Lexikon je založen na písemné analýze

Má schopnost je právě v tom, že umím číst mezi řádky. Také vím, že se lépe a upřímněji otevřete svým tématům, když je budete psát. Zmizí potřeba se kontrolovat nebo skrývat různé emoce. Proto je převážná část složena právě z psané korespondence.

physics-7249773_1920.jpg

Lexikon Vaší duše odemknete cestu do hlubin Vašeho nitra a dá vám mapu k vašemu duchovnímu srdci

Spolupráce s lidmi, kteří mi důvěřovali a obrátili se na mě o pomoc, jen dokazuje, že když sami sebe vezmete vážně a chcete mít svůj život zpět ve svých rukou, dokážete to během pár dní. Podmínkou je "pouze": nechat se vést; dovolit si otevřít se novým možnostem; nenechat si vnutit, co s vámi nesouzní a nenechat se svazovat pravidly, které by ve vás akorát vyvolaly stres (že něco musím/nesmím).

Registrace, podmínky, cena:

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána ♡.

REGISTRACE:

V případě zájmu mi vyplňte nezávaznou poptávku (na konci stránky) a já se Vám ozvu s doplňujícími otázkami. Naše spolupráce začne, až Vy rozhodnete, že můj způsob komunikace s Vámi na Vás působí příjemně, nenuceně a vnímáte, že Vám to pomáhá. Zároveň také já potřebuji cítit, že nehledáte někoho, kdo Vaši situaci vyřeší za Vás, ale že dovede jít sami směrem, kterým Vás povedu.

TERMÍN:

Aby měla spolupráce smysl, musí být intenzivní a musíte mít chuť a odhodlání svůj život změnit. Každý má ale jiné možnosti a potřebuje jiné tempo, proto nabízím 3 varianty (viz níže u popisu cen) a u každé si spolu nastavíme dopředu časový rozvrh.

CENA OSOBNÍHO LEXIKONU (bez DPH):

  • 2 týdny spolupráce: 8.000,- Kč (vč. DPH) - 1x osobní/telefonická konzultace, 4x písemná

  • měsíční spolupráce 15.000,- Kč (vč. DPH) - 2x osobní/telefonická konzultace, 8x písemná

  • 3 měsíční spolupráce: 33.000,- Kč (vč. DPH) - lze rozdělit na 3 splátky (18.000,- / 10.000,- / 5.000,-) - 6x osobní/telefonická konzultace, písemná dle potřeby

PODMÍNKY:

Jakmile se domluvíme, vystavím Vám fakturu. A po jejím uhrazení začneme budovat Vaši cestu:)

V případě zájmu o spolupráci vyplňte, prosím, (nezávazně) formulář níže. 

** Odesláním odsouhlasíte Všeobecné obchodní podmínky, a také potvrzujete souhlas se zpracováním Vašich osobních dat dle GPDR.

bottom of page