top of page

Sebe-láska?

průvodce (nejen) pro muže

stars-2643089_1920.jpg

Nemůžeme navázat kvalitní a zdravé vztahy, dokud nemáme ujasněný vztah k sobě.

Kotva 1

Co je SEBE-láska ?

Sebeláska se stává zakázaným pojmem, chápu to - tolik lidí o tom mluví a hlásá věty "důležité je mít se rád a dát sebe na první místo". Ale pak se podíváte, že daný člověk, který toto hlásá žije život hezký jen na sociálních sítích. Má svou falešnou identitu, kterou si hýčká, ale jinak je doslova - v prdeli. 

Bez sebelásky se točíme v dluzích - protože nás ovládají peníze a touha někam patřit a dokázat.

bez sebelásky jsme nemocní - protože nedokážeme naslouchat svému tělu, ovládají nás chutě a zážitky.

Bez sebelásky máme toxické vztahy - hrajeme neustále hru o moc, kde buď s druhými manipulujeme nebo jsme zahnáni do kouta a pláčeme jako oběť.

Bez sebelásky mizí naše sebevědomí. 
 

A když své sebevědomí necítime my, proč by ho měli vnímat ostatní?

Sebeláska udává naši sebehodnotu - jak moc si sami sebe vážíme? 

A přesně tuto hodnotu pak odrážejí druzí směrem k nám.

Když si sebe sama nevážím, neváží si mě ani okolí. Jakmile ale svou sebehodnotu objevím a UVĚŘÍM V NÍ, moje okolí se začne měnit.

sebeláska není o tom stát před zrcadlem a říkat si, jak se miluju. Můžete si to říkat. Ale dokud ta láska nevychází mlčky skrze vaše oči, je to jen pozlátku z prachu, které se rozpráší kdykoliv nastane situace, která se nám nelíbí.

sebeláska není o tom být věčně usměvavá a prožívat extáze štěstí každý den. Čím víc lidé mluví o lásce, tím víc ji většinou potřebují. Mívá podtext zoufalství a touhy po příjetí. To ale není sebeláska, to je obětavost. 

ta skutečná sebeláska je o vnitřním klidu. Ze kterého vychází vaše síla, vaše sebevědomí a ze kterého vysíláte rozhodnutí pro všechny zázraky, které v životě chcete zažít.

A o tom je SEBELÁSKA - o nalezení své sebehodnoty a sebevědomí. 

sebe-láska X sebe-střednost

V průvodci se zaměříme hlavně na rozdíl mezi sebeláskou a sebestředností. Jsou to dva podobné prožitky, ale každý v sobě nese jinou energii.

Sebestřednost tlumí soucit a empatii.

Sebeláska probouzí soucit a empatii.

Je ale důležité držet si zdravé hranice, PROTO je důležité SPOJIT sebelásku a sebestřednost.

A k tomu nám slouží EGO.

Naučte se ovládat své ego a obejvíte svou vnitřní sílu.

Propadneteli svému egu, budete se točit ve smyčce svých myšlenek, které vám budou našeptávat ,že chcete stále víc a víc.

I když se říká, že ego je špatné a je nutné se ho zbavit, není to tak. Ego je naše osobnost. Je to to , co nás odlišuje od druhých. Kdybychom neměli ego, byli bychom všichni stejní. A protože ego máme, je to proto, abychom si prožili své vlastní zkušenosti, které si naše duše vybrala.

Ego je jako oblek, kterým vysílám do světa, kdo jsem. A tak jako v Alchymii ženy ukazuji, jak si ženy volí svůj energetický makeup, tak zde v sebelásce vám ukážu, jak si zvolit svůj odraz ve hmotě.

Pokud chcete v životě změny, sebeláska je tím prvním krokem, kterým byste měli jít. 

Objevíte svou osobnost, a pak si s ní budete hrát - alchymizovat, manifestovat... 

Dokud ale nemáte ponětí o tom, kdo jste, budete se snažit ztotožnit s druhými lidmi, kteří jsou pro vás atraktivní, úspěšní, zodpovědní... Kteří se o vás postarají a budou za vás rozhodovat. S takovým přístupem ale nikdy k vnitřnímu štěstí nedojdete. 

Naučím vás

milovat své EGO

Průvodce o sebelásce i alchymii mají průsečík v sebe-přijetí. Hlavní rozdíly mezi nimi jsou:

 

Sebeláska je obecný průvodce i pro muže. Je o zdravém sebevědomí, vývoji naší duši, jak funguje ego. A především . Sebeláska je o nalezení vnitřního klidu. - tedy náš stav UVNITŘ. A je ZÁKLADNÍM stavebním kamenem pro šťastný život. 

 

Alchymie je čistě ženský průvodce, kde se pracuje s vnitřní energií a ženským půvabem. Alchymie je o probuzení ženskosti, které je se sebeláskou propojené. Ale spousta žen, i když sami sebe májí rády, si neumí svou ženskost ještě plně užívat. Alchymie je především o tom, co vyzařujeme VEN. A je je to jako finální koření receptu, které z něj učiní lahodný pokrm nebo nepovedený pokus, který nikomu nechutná...

Je to jako kdybyste se rozhodovali, zda jít na masáž/jógu a dopřát si den pro sebe (sebeláska) nebo si zajít na celodenní péči ke kadeřníkovi, stylistovi a nakoupíte si něco hezkého pro radost (alchymie).

SEBE-láska nebo Alchymie?

Co objevíte v průvodci SEBE-láska?

1) všechny tváře sebelásky

2) příčiny naší ne-lásky

3) jak na zdravou sebelásku

zaměříme se na vše, s čím sebelásku zaměňujeme

odhalíme důvody, proč se nemáme rádi

jednoduchý postup, ve kterém nám pomůže věda, naše mysl a především naše duše

VELKÝ OMYL SEBELÁSKY

Když se někoho zeptáte, zda se má rád, málokdo vám odpoví, že ne. Je těžké rozpoznat, že nám sebeláska chybí. Pleteme si ji s marnivostí, arogancí a různými negativními projevy. Jenomže, marnivost ani arogance není sebeláska, sebestřednost také ne... 

Vaším nejupřímnějím "ZRCADLEM" vaší sebeláska je váš život: ŽIJETE ŽIVOT, VE KTERÉM JSTE ŠŤASTNÍ? 

A tím "být šťastný" znamená, že ZÁŘÍTE..?!

---

Pokud nezáříme, naše duše nežije naplno. A když nežije naplno naše duše, nemůžeme ani my. Sebelásaka je klíčem k naší sebehodnotě, našemu sebevědomí a tím i k našemu štěstí. Povrchní štěstí oklame (možná) okolí, ale ne vaše nitro. 

POKUD JE VAŠE NITRO SMUTNÉ, POKUD VAŠE SRDCE JE SEVŘENÉ, POKUD NECÍTÍTE, ŽE KVETETE, SEBELÁSKA VE VÁS SPÍ... A JE NA ČASE JI PROBUDIT :).

Obsah průvodce

objevíte své kouzlo

* naučíte se naslouchat svému srdci;

* zjistíte, co znamená, dát sebe na první místo (a jak);

* dokážete vstoupit do laskavosti a zároveň své vnitřní síly

 

Zjistíte:

* jak přestat být oběť vnějších událostí;

* jak pečovat o své tělo;

* jak propojit mysl-srdce-tělo do harmonie a udržet si ji, i když vás pohlcují každodenní povinnosti

To vše dokážete, když sami sebe milujete ♥.

Milujete sami sebe? 

Pokud sami sebe nemáte rádi, jedná se o vnitřní nastavení, které lze změnit. Jediné, co potřebuje vědět, jak na to a zorientovat se v chaosu vnějších rad i vašeho vnitřního přesvědčení. A v tom vám může pomoci průvodce "SEBE-LÁSKA?".

Kliknutím na tlačítko "mám zájem" budete přesměrováni na platební stránku a po uhrazení částky vám přijdou do mailu veškeré informace. Průvodce je e-kniha (xxx stránek) a součástí je i soukromá FB skupina, kde se budeme věnovat vašim dotazům, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

CENA a PODMÍNKY:

cena je 650,- Kč

členství v uzavřené FB skupině na dobu neurčitou 

Jsem Aleera

a jsem do sebe zamilovaná :)

mít se rád léčí naše srdce, a naše zdravé srdce dokáže léčit bolístku druhých... proto začínejme vždy u sebe. Záříme nebo zhasínáme? 

bottom of page