top of page

Lexikon duše

tajemství vývoje našeho života

fractal-1280082_1920.jpg

Nešťastný život není osud, ale volba. Protože na nás záleží, jak se k životním situacím postavíme.

LEXIKON DUŠE

Úvodní stránka tohoto webu popisuje 3 fáze duše, a také, že cestu si každý musí vyšlapat. Ale JAK? a PROČ? To už se moc nedozvíme, a tak nasloucháme druhým, co se mají dobře a následujeme jejich cestu, v domnění, že náš život se také změní k lepšímu... Ale změna nepřichází. Protože místo, abychom se nechali vést srdcem, vede nás mysl. A tak začneme svou mysl nenávidět nebo se jí pokusíme ovládat. Ale změna stále nikde. Dojdeme k závěru, že za to může ego, naše pozornost se tedy zaměří na ego a...zase nic... Vracíme se tedy pomalu na začátek a klademe si opět otázky JAK? a PROČ? Tyto otázky jdou většinou ruku v ruce, zaměřit se musíme na obě odpovědi, ne pouze na jednu. Teprve tehdy nalezneme plnohodnotné ODPOVĚDI...

---

Tato kniha navazuje na úvodní "předmluvu" a zavede vás do hloubky tajů našich životů. Odpoví na otázky: kdo jsem? proč jsme každý jiný? jaké jsou mé dary? je cílem života osvícení? jak funguje mysl? co je duchovní srdce? jakou sílu má sebeláska? Ale půjdeme více do hloubky, nebude to lehká teorie pro začátečníky, ale text pro staré duše.

Tato kniha spojuje všechny průvodce z teoretické roviny. Je pro ty, kteří jsou zmatení z dnešního světa a hledají vnitřní odpovědi a touží pochopit smysl života.

Pokud vás zajímá pouze sebeláska nebo princip manifestace, doporučuji samostatné průvodce, kde se věnuji jen tomuto tématu. Protože Lexikon duše je jako filozofická kniha, která je obsáhlá a opravdu jen pro hloubavé duše:). 

Lexikon vysvětluje život z jiného úhlu pohledu. A to takového, kdy vám zapadnou všechny události, které se vám dějí, jako puzzle do rozmanitého mozaikovitého obrázku. Spojuje různé názory do jednoho středu, kde si každý může vybrat to své. A přesto je psaný jednoduše a srozumitelně. 

Zpět na úvod

Pokud si potřebujete připomenout, o čem Lexikon je (nebo pokud jste nečetli úvod), doporučuji přečíst si - naše 2 základní touhy, 2 důvody proč se nám nedaří změna, jaké jsou 3 fáze duše: úvod o Lexikonu

Cítím velký chaos a zmatek ve všech duchovních naukách a návodech. Každý říká něco jinoého, každý prosazuje svou (subjektivní) pravdu, a ti, kterým se nedaří změna, propadají větší frustraci. Bolí mě z toho srdce... 

Lexikon vám pomůže pochopit: 

  • jak důležitá je sebeláska

  • co je to vnitřní démon (a jaké má 3 zdroje - jak s nimi pracovat, jak se bránit)

  • naučíte se poslouchat svůj vnitřní hlas

  • objevíte své skryté dary

  • pochopíte princip vývoje duše 

  • naučíte se zákony duality

  • zjistíte, kam sahá vaše zodpovědnost, a kde už jste pod vlekem druhých

  • naučíte se chápat a zpracovávat své touhy tak, aby jste ovládali vy je a ne ony vás

  • pochopíte, proč je každý jiný a žije v jiných prioritách, než jsou ty naše 

V čem vám pomůže

Lexikon duše?

Lexikon duše obsahuje:

1) napojení na hlas srdce

2) vysvětlení fází duše (3 scénáře našich životů)

3) rozcestník pojmů (svět duality)

jednoduchá, ale velmi silná technika, jak se napojit na hlas své duše (a jak poznat, že je to skutečně hlas duše)

v každé fázi se chováme jinak, a proto i jinak ovlivňujeme, kterým směrem se náš život uchýlí a jak řešíme své dvě základní touhy (láska & peníze);  pokud víme, kde se nacházíme, můžeme se vědomě ovlivňovat, kam se náš život má ubírat (přestaneme být hříčkou náhodného osudu).

vysvětlíme si základní pojmy + jak je důležité si je neplést (např. sebeláska nebo sebestřednost, intuice nebo domněnky, manifestace nebo náhoda...)

zaměříme se na vesmírné nápovědy i zákony

4) důvody, proč nejsme šťastní

po přečtení veškeré teorie a naučení se, jak naslouchat svému srdci, se ponoříme do tajů smutku, neštěstí a nenaplněných tužeb

provedu vás tím, kde nastává nepochopení životních situací, a otočím váš vnitřní zrak na nový úhle pohledu, který vám pomůže pomalu měnit váš život

Jak dokáže Lexikon

- napojíte se na hlas své duše

- pochopíte, proč je někdo stále v roli oběti a nedělá změnu

- zjistíte, jak obecně fungují myšlenky, emoce, ukládání vzorců

- naučíte se orientovat ve vývoji nejen své duše 

změnit život?

Chcete porozumět tajemství vývoje duše? 

Pokud vás zajímá tajemství (nejen) vašeho života: kliknutím na tlačítko "mám zájem" budete přesměrováni na platební stránku a po uhrazení částky vám přijdou do mailu veškeré informace. Průvodce je e-kniha (xxx stránek) a součástí je i soukromá FB skupina, kde se budeme věnovat vašim dotazům, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

CENA a PODMÍNKY:

cena je 950,- Kč

členství v uzavřené FB skupině na dobu neurčitou 

Jsem Aleera

a naučila jsem se, že milovat život je o rozhodnutí - chci žít nebo přežívat? 

Porozumět životu je jako dostat klíč ke svobodě, najděte si svůj klíč díky Lexikonu, budete žasnout, jaké poklady objevíte :).

Aleera.jpg
bottom of page