top of page

LEXIKON VAŠÍ DUŠE

- milovat sám sebe je klíčem ke šťastnému životu

Duchovní srdce a síla sebe-lásky

Je těžké vysvětlit sílu sebelásky, ale právě proto je tu tento krátký kurz. Abyste v sobě objevili sílu, dokázali se napojit na svou intuici, chápali své emoce, i jak se tvoří myšlenkový kolotoč. 

Klasické kurzy sebelásky vycházejí z toho, jak funguje naše mysl. Učí nás afirmace nebo odříkávat si před zrcadlem vyznání lásky. Nebo jdou do druhého extrému, kde tvrdí, že nám někdo vyčistí čakry a hotovo.

ALE - jak poznáte, že to vyčištění funguje? Cítíte se lépe? Ale co když je to jen placebo a opět síla mysli? Co když je to jen chvilková úleva a tím i cesta, která vám dává sladkost, abyste se stali závislými na cizí pomoci? A chcete to tak? Jsou lidé, kteří chtějí, aby jejich starosti řešili druzí (nemluvím teď o složitých psychických problémech, tam je skutečně nutná pomoc odborníka), ale mluvím o lidech, co touží po hezkém vztahu nebo mít hodně peněz, ale čekají, že dostanou nějaký instantní recept a zázrak dorazí sám. 

Zázraky se dějí, ale všechno má nějaká pravidla. Jsou věci, které se dějí hned. Ale když zasadíte strom, nevyroste druhý den. Když porodíte děťátko, nebude druhý den dospělý. Jsou totiž věci, které vyžadují trpělivost. Ne čas, ne disciplínu, ale trpělivost. To je stav, kdy jste ve vnitřním klidu a zároveň víte, že to, co si přejete, se stane. 

...

Nejlepší způsob, jak zjistit, že něco funguje, je projít si vlastní zkušeností, která se opírá o hlavní pilíře: 

  • pochopení - víte, že abyste upletli svetr, potřebujete jehlice, vlnu a návod (a ne jít na kurz, kde budete sledovat jak plete někdo jiný a vám pak řekne, že to teď umíte také)

  • akce - víte, co máte dělat - sami zkoušíte plést podle návodu a vidíte, kde se vám daří a kde máte mezery

  • víra - věříte, že to dokážete - protože, proč ne? co by vám mělo bránit, že zrovna vám to nepůjde? Vždyť stačí jen mít správné nástroje, návod a trochu praxe...

Na vás je víra a akce. Ale pokud chybí pochopení (a návod) budete zamtení.

Proto jsem vytvořila Lexikon duše. Aby jste získali jak pochopení, tak i návod.

A abyste věděli, o čem je Soul Mystery Tour (tajemství cesty duše) prozradím vám něco z obsahu:

Každá situace, kterou si do života přitahujeme, vychází z našich emocí. A každá emoce je utkaná z energie, která je naplněna tím, jak moc sebe máme nebo nemáme rádi. Někdy je to láska sebestředná, jindy nenaplněná. A především nenaplněná láska vytváří kolem nás energetické pole zoufalství a bezmoci. Sebestřednému člověku lze jen těžce vysvětlit, že se nemá rád. A vnucovat své názory takovému člověku nemá smysl. Ale pokud je někdo zoufalý, je velmi zranitelný. Věří všemu, co mu nabízí jen trochu útěchy. Takový člověk je schopen udělat vše pro trochu lásky a nedokáže včas rozpoznat, zda ten, kdo mu lásku dává, pouze nezaměnil nálepky láska - manipulace. 

Manipulátor touží mít nad druhými moc. Znám to ze své vlastní zkušenosti (moje mamka i můj exmanžel), vím, kam až taková manipulace může zajít a co může způsobit. Jaké rány na duši to dokáže - i když pachatel ani neví, co dělá.

Trvalo mi to několik měsíců - přiznat si, že nejsme oběť manipulátora, ale že mám kolem sebe emoční pole, kterým to přitahuji. A teprve v ten moment jsem byla schopna vzít si svou moc zpět a začít své energetické pole měnit.

Nejprve jsem začala zkoumat své myšlenky a emoce, své srdce a své chování. Každý kurz, kterým jsem prošla, mě učil zaměřit se na mysl. Restartovat, přenastavit, zaměřit, pochopit. A teprve potom přišly na řadu emoce. 

Ale - díky pochopení vývoje duše skrze 3 fáze mi došlo, že začít se musí u emoce. Emoce je zdroj všeho. Emoce je magnet na to, jak moc se vám daří.

Je to dlouhá cesta? Z pohledu tady a teď ano, ale z pohledu celkového života je kratší než způsob, kterým žijete doteď. 

Co je součástí VAŠEHO Lexikonu?

A abyste věděli, co znamená Lexikon Vaší duše (tajemství cesty duše) přečtěte si následující informace:

ZÁKLADEM VŠEHO JE EMOCE:

Každá situace, kterou si do života přitahujeme, vychází z našich emocí. A každá emoce je utkaná z energie, která je naplněna tím, jak moc sebe máme nebo nemáme rádi. Někdy je to láska sebestředná, jindy nenaplněná. A především nenaplněná láska vytváří kolem nás energetické pole zoufalství a bezmoci. Sebestřednému člověku lze jen těžce vysvětlit, že se nemá rád. A vnucovat své názory takovému člověku nemá smysl. Ale pokud je někdo zoufalý, je velmi zranitelný. Věří všemu, co mu nabízí jen trochu útěchy. Takový člověk je schopen udělat vše pro trochu lásky a nedokáže včas rozpoznat, zda ten, kdo mu lásku dává, pouze nezaměnil nálepky láska - manipulace. 

Manipulátor touží mít nad druhými moc. Znám to ze své vlastní zkušenosti (moje mamka i můj exmanžel), vím, kam až taková manipulace může zajít a co může způsobit. Jaké rány na duši to dokáže - i když dotyčný ani neví, co dělá.

Trvalo mi to několik měsíců - přiznat si, že nejsem oběť manipulátora, ale že mám kolem sebe emoční pole, kterým to přitahuji. A teprve v ten moment jsem byla schopna vzít si svou moc zpět a začít své energetické pole měnit. Ale jak? Ono se to lehce řekne, ale jak změnit to, co máme doslova zažrané až v těle? (Nebo se vám nestalo, že přes veškerou snahu, meditace a čištění se najednou stejně zachováte jako vaše matka/váš otec?)

 

Pro změnu (a odpovědí na otázku "JAK?") jsem začala zkoumat své myšlenky a emoce, své srdce a své chování. Každý kurz, kterým jsem prošla, mě učil zaměřit se na mysl. Restartovat, přenastavit, zaměřit, pochopit. A teprve potom přišly na řadu emoce. A mě mátlo, že to dlouhodobě nepomáhá... Ale hledala jsem dál:). A teprve díky pochopení vývoje duše skrze 3 fáze mi došlo, že začít se musí u emoce. Emoce je zdroj všeho. Emoce je magnet na to, jak moc se vám daří. Jinak se časem vrátí zpět tam, odkud jste vyšli. Vaše staré já vás opět pohltí a zase budete jednat z pozice ega. Můžete se bránit sebevíc, ale je to tak. Ego vám bude dávat pocit, že na sobě pracujete, ale ve skutečnosti budete dál pod jeho kontrolou. 

Jak to poznáte? snadno - je váš život dokonalý? Šťastný a naplněný? A pokud ano, myslíte si to nebo to tak skutečně je?

Pokud cítíte, že vás volá změna, ale nedaří se vám, je nutné zaměřit se na emoce. Nestačí si jen přečíst knihu, poslouchat přednášky, nebo se nechat vyčistit - musíte to udělat vy. Musíte vzít ten návod a aplikovat ho na sebe. Ale většina kurzů neposkytuje návody (tím by přišli o své zástupy závislých zlomených duší), a také ho sami nemusí mít. Mají jen svou subjektivní pravdu - svou zkušenost a víru. 

Moje návody nejsou subjektivní. Ucítíte změnu hned. Otevře se vám srdce hned. Sice to neznamená, že zůstane otevřené, ale o tom je vaše akce - pečovat o sebe, pečovat o své srdce, naslouchat mu a dovolit mu, aby vaše duše začala konečně prožívat všechny vaše dary.

Je to dlouhá cesta? Z pohledu tady a teď ano, ale z pohledu celkového života je kratší než způsob, kterým žijete doteď. 

Cíl Lexikonu:

Každý měsíc s vámi rozeberu vaši aktuální situaci, pomocí online/emailových diksuzí (je možné si domluvit i jedno osobní setkání měsíčně). Neúčtuji si každí sezení zvlášť, ale měsíční balíček - cílem je, aby vaše sebepoznání bylo intenzivní. Pokud budete docházet na terapie/seminář 1x za 14 dní, dle mé zkušenosti se nikam neposunete. Pokud se ale ponožíte do tajů své duše, dokážete během krátké doby hodně změn. Proto má pro mě smysl intenzivní pomoc a ne dlouhodobá.

Sami se rozhodnete, kolik měsíců chcete se mnou spolupracovat. Moje snaha je maximálně 3 měsíce. Abyste byli plně schopni pomoci si sami a přestali být závislý na spirtiuálních seminářích. 

Samozřejmě se to netýká psychických potíží - na ty je důležité (opět to musím zdůraznit) pohled odborníka z oblasti psychologie/psychiatrie. Poznávání duše je dovednost, jako když se učíte cizá jazyk nebo hrát na housle. Nejedná se o terapeutickou pomoc. Pokud ale srovnáte a vyčistíte své myšlenky, můžete zjistit, že vaše psychické potíže odezní. Jestli ale berete antidepresiva nebo jiné léky, buďte opatrní. Pokud si nejste jisti, zda je má práce pro vás, napište mi. 

...

Svůj postup jsem rozdělila na 3 měsíce, abych vám mohla předat hlavní klíče, jak se ke svým emocím dostat. A jak otevřít své duchovní srdce. Jsou to jednoduché postupy, které si můžete přizpůsobit, jak bude vyhovovat vám. Není žádné přesné pravidlo, je jen doporučený postup. Jako když pletete svetr. Ukážu vám základní steh, ale konečný vzor si můžete vymyslet a zvolit vy. 

Co je duchovní srdce? Je to chrám naší duše. V duchovním srdci spí naše intuice. A my jsme ji uspali pod nánosem domněnek stejně jako svou duši. Zaměnili jsme duchovní srdce s emočním a jsme v neustálé bouři svých vlastních emocí.

Proto je můj cíl dát vám mapu k vašemu duchovnímu srdci.

Jednoduchými kroky, které ale mohou změnit celé vaše vnímání života.

Změní se váš život za pouhé 3 měsíce? Vaše vnitřní vnímání bezesporu. 

Budete totiž: 

- schopni rozpoznat, zda jste ve vleku nějaké převzatého vzorce

- zda je daná emoce vaše

- co je domněnka a co intuice

- kdo s vámi manipuluje a kdo to myslí dobře

- kdy máte sklon manipulovat vy (a doteď jste si to ani neuvědomili) 

- jak se naladit na hlas svého srdce - bez meditace, bez použití soustředění mysli

- vykročíte na cestu, kde si budete jisti, jaké další informace chcete, nebo ne (nebudete utrácet za kurzy, které nejsou pro vás)

- budete věřit sobě

Současné kurzy jsou příliš nátlakové a manipulativní (ne všechny, ale většina). Najít to správné je těžké, pokud se v sobě nevyznáte a necháte se nalákat na svůdný třpyt hojnosti a ideálního muže.

Můj poslední kurz, který jsem absolvovala (se zaměřením na lásku a vztahy) nás učil, jak si správně přát toho pravého muže. Ale nikdo z přítomných žen své ideální muže nemá - jak to? Protože já jsem ty informace vzala a otočila k sobě. Naučila jsem se, jak všechno, co se učím, aplikovat na sebe - ne pro sebe. A to vás chci naučit. 

Kdy se naučíte rozpoznat své touhy, hlasy ve své hlavě, uvidíte jasněji, co se kolem vás děje. Jaký je váš život, jakou hru hrajete a přitom ani nechcete. Uvidíte, kde jste vy a kde jste sami sebe potlačili. A uvolníte to.... Tím uvolněním budete více zářit, a čím více se budete věnovat sobě, tím více budete zářit a vše kolem vás se začne měnit. začnete prožívat úplně jiný druh štěstí, který bude (i když ne vždy) prostupovat každou vaší buňkou. Budete šťastní, upevníte si své hranice, naučíte se říkat ANO stejně rozhodně jako NE, budete v moci a síle. A budete činit tento svět lepším... Pro lidi které milujete, pro ty, které potkáte jen občas, pro přírodu, pro planetu, pro celý Vesmír.... Budete vědomě součástí něčeho velkého a budete si to užívat.

Pokud cítíte, že ve vás bublá něco, co chce ven, a co chce vyjádřit vaše touhy, emoce, i myšlenky. Pokud se chcete přestat schovávat za své bolístky, jste připraveni na cestu zpět ke svému duchovnímu srdci.

A pokud ano, dovolte mi být vaším průvodcem. Protože i když si tu cestu musí každý projít sám, pomáhá vědět, že se máte koho zeptat nebo se poradit.

A pro ty z vás, kdo chce hlas svého srdce slyšet, čeká Lexikon, až do něj vstoupíte, objevíte své skryté poklady a začnete konečně žít a ne jen přežívat.

- napojit se na své duchovní srdce

- probudit intuici

- vyznat se v teorii vývoje duše 

- vyléčit své nezdravé vztahy

- základy magie a vesmírné zákony

Jak kurz funguje? registrace a podmínky

Kurz je rozložen na 3 měsíce - aby byly informace dávkovány postupně a mohli jste si vše "osahat, vyzkoušet a zeptat se".

pro příjemnost na obou stranách proběhne přihlášení přes aplikaci herohero, která bude hlídat, zda máte zájem o celý kurz, nebo se z nějakého důvodu budete chtít v průběhu odhlásit.

vstupem do kurzu se nezavazujete k celé částce, je to na vás. a já vás nebudu urgovat ani posílat faktury nebo právníky. buď vás můj kurz zaujme a pomůže vám, nebo zjistíte, že ne nebo vás ovlivní cokoliv jiného (nebudete moci zaplatit), tak prostě nebudete pokračovat.

vážím si svobody a vzájemného respektu. Tu vám dávám. Proto na oplátku buďte zodpovědní a respektujte nastavená pravidla:).

součástí bude i FB skupina: na FB jsme všichni zvyklí a přístup vám zůstane. Můžete tam sdílet své postřehy, zkušenosti a nebo otázky. 

každý týden se vám odkryje jeden modul

- součástí jsou teorie (vysvětlení) a praktické návody.

moduly jsou uchopeny tak, aby bylo vše jasné, jednoduché a přesto efektivní. Aby vás nebolela hlava ze zdlouhavého čtení a aby jste se těšili na to, co všechno o sobě objevíte.

Co budete umět na konci kurzu?

Cílem kurzu je, abyste se dokázali sami v sobě zorientovat.

Abyste probudili své duchovní srdce a napojili se na svou intuici.

Abyste si uměli sami poskytnout SOS, když budete tápat.

Abyste věděli, kdy je nutná pomoc zvenku.

Abyste chápali, co všechno ovlivňuje vaše rozhodnutí a kde hledat odpovědi

- napojit se na své duchovní srdce

- probudit intuici

- vyznat se v teorii vývoje duše 

- vyléčit své nezdravé vztahy

- základy magie a vesmírné zákony

PROTOŽE  - teprve až probudíte své duchovní srdce, můžete řešit svého vnitřního démona. Do té doby je to jako hra na kočku a na myš. Kde ale myší jste vy (i když si myslíte opak) a honí vás domněnky, strachy a nastavení společnosti.

prostor pro dotazy

pro objednání vyplňte formulář

odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich dat dle GPDR

odesláním souhlasíte se zpracováním Vašich dat dle GPDR

Váš dotaz byl úspěšně odeslán!

pro přihlášení do kurzu si napište o registrační link

Zpráva byla úspěšně odeslána

bottom of page